کد خبر: ۱۲۸۰
تاریخ انتشار: ۲۰ شهريور ۱۳۹۵ - ۱۷:۴۹
مشاور اجرایی هلدینگ گردشگری "هگتا" تشریح کرد
به گفته عضو کمیته اجرایی همایش "100 هتل، صد کسب و کار" این رویداد بین‌المللی طی روزهای 11 و 12 مهرماه با حضور فعالان صنعت هتلداری داخلی و خارجی در محل سالن اجلاس سران برگزار خواهد شد.
به گزارش پایگاه خبری هتل‌جار، عضو کمیته اجرایی همایش "100 هتل، صد کسب و کار از برگزاری این رویداد بین‌المللی در روزهای 11 و 12 مهرماه سال جاری در محل سالن اجلاس سران خبر داد و اظهار داشت: این همایش با همکاری هلدینگ گردشگری تامین اجتماعی ( هگتا ) و سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری برگزار خواهد شد.

ادیبان تصریح کرد: عنوان دقیق این همایش عبارت است از " همایش بین‌المللی سرمایه‌گذاری در صنعت هتل با رویکرد اقتصاد مقاومتی"

وی در خصوص محورهای اصلی برگزاری این همایش گفت: موضوع اصلی همایش عبارت است از معرفی طرح و پروژه کلان 100 هتل، صد کسب و کار در کشور که برای تمامی دست‌اندرکاران صنعت هتلداری چه در سطح داخلی و همچنین شرکت‌های خارجی علاقه‌مند به سرمایه‌گذاری در ایران فرصت بسیار مناسبی است.

ادیبان افزود: در خلال برگزاری این همایش، 100 زمین و بستر مناسب برای ساخت هتل‌های 4 و 5 ستاره در سراسر کشور معرفی می‌شود که برای هر کدام بسته‌هاس سرمایه‌گذاری جداگانه‌ای طراحی شده است که قطعا جاذبه‌های زیادی برای سرمایه‌گذاران خواهد داشت.

مشاور اجرایی و فرهنگی هلدینگ گردشگری تامین اجتماعی ( هگتا ) در خصوص حاضرین در این همایش ابراز داشت: در سطح داخلی مجموعه‌های مختلفی از جمله استانداران، معاونین عمرانی، وزارت‌خانه‌ها، دستگاه‌های مرتبط با هتلداری، بخش‌های غیردولتی مانند اتحادیه، انجمن و اصناف و همچنین افراد حقیقی مرتبط با صنعت هتلداری و هتلسازی در کشور از مدعوین این همایش هستند.

وی افزود: مجموعه‌های بزرگی از هتلداران و هتلسازان از سراسر جهان که در طول سال‌های گذشته با ایران در ارتباط بوده‌اند نیز جهت حضور در این همایش ابراز علاقه کرده‌اند.

ادیبان با تاکید بر تاثیر برگزاری چنین همایش‌هایی در رشد و شکوفایی گردشگری و هتلداری، افزود: از یک سو، هتل زیربنای صنعت گردشگری و پیش‌شرط تقویت و توسعه گردشگری در اشکال مختلف مانند گردشگری سلامت، گردشگری تجارت، گردشگری دیپلماتیک و ... است. از سوی دیگر به تقویت توان تخصصی در صنعت هتلداری و هتلسازی نیاز مبرم داریم.

وی در پایان خاطرنشان کرد: همایش 100 هتل، صد کسب و کار باید تبدیل به فرصتی شود برای توسعه تمامی صنایع مربوط به هتلداری در داخل کشور که البته با توجه به معیارهای اقتصاد مقاومتی نیز دارای اهمیت ویژه‌ای است.