• امروز : دوشنبه - ۷ خرداد - ۱۴۰۳
 • برابر با : Monday - 27 May - 2024
0

معرفی دو “سفیر مقاومت” در همایش فرزندان مقاومت نهضت جهان اسلام

 • کد خبر : 72486
 • ۲۳ آذر ۱۴۰۲ - ۱۷:۳۴

پنجشنبه / ۲۳ آذر ۱۴۰۲ / ۲۱:۱۷ دسته‌بندی: فرهنگ حماسه کد خبر: ۱۴۰۲۰۹۲۳۱۷۲۲۲ منبع : روابط عمومی برنامه چاپ «سومین همایش فرزندان مقاومت نهضت جهان اسلام»، برگزار شد.
به گزارش ایسنا،در این مراسم ،مجمع خبرنگاران و نویسندگان دفاع مقدس و مقاومت «قاسم عزیزاده گرجی» سرپرست معاونت سیاسی امنیتی و اجتماعی استانداری مازندران و «سیدسلیم منتصر» ( سفیر جبهه مقاومت از یمن) را به عنوان «سفیران مقاومت» معرفی کرد.
در این مراسم همچنین سیدسلیم منتصر از جبهه مقاومت یمن سخنرانی کرد که متن سخنرانی وی به شرح زیر است:
در سومین همایش فرزندان مقاومت نهضت جهان اسلام دعا می کنم برای سلامتی و طول عمر رهبر بزرگ جبهه مقاومت ولی امر مسلمین جهان حضرت امام خامنه ای و سلامتی و پیروزی برای همه رزمندگان جبهه مقاومت علی الخصوص رزمندگان خط مقدم مبارزه با رژیم غاصب صهیونیسم جنایتکار در غزه مظلوم را گرامی میداریم.
یاد شهدای عزیز فرماندهان عالی رتبه این دیار قهرمان پرور در دوران دفاع مقدس سرداران شهید حمیدرضا و علیرضا نوبخت حاج میرهادی خوش نویس و کاظم علیزاده و همچنین شهدای مدافع حرم و شهیدان محور مقاومت هادی باغبانی، علیرضا ب..

 • پنجشنبه / ۲۳ آذر ۱۴۰۲ / ۲۱:۱۷
 • دسته‌بندی: فرهنگ حماسه
 • کد خبر: ۱۴۰۲۰۹۲۳۱۷۲۲۲
 • منبع : روابط عمومی برنامه
 • چاپ

«سومین همایش فرزندان مقاومت نهضت جهان اسلام»، برگزار شد.

به گزارش ایسنا،در این مراسم ،مجمع خبرنگاران و نویسندگان دفاع مقدس و مقاومت «قاسم عزیزاده گرجی» سرپرست معاونت سیاسی امنیتی و اجتماعی استانداری مازندران و «سیدسلیم منتصر» ( سفیر جبهه مقاومت از یمن) را به عنوان «سفیران مقاومت» معرفی کرد.

در این مراسم همچنین سیدسلیم منتصر از جبهه مقاومت یمن سخنرانی کرد که متن سخنرانی وی به شرح زیر است:
در سومین همایش فرزندان مقاومت نهضت جهان اسلام دعا می کنم برای سلامتی و طول عمر رهبر بزرگ جبهه مقاومت ولی امر مسلمین جهان حضرت امام خامنه ای و سلامتی و پیروزی برای همه رزمندگان جبهه مقاومت علی الخصوص رزمندگان خط مقدم مبارزه با رژیم غاصب صهیونیسم جنایتکار در غزه مظلوم را گرامی میداریم.

یاد شهدای عزیز فرماندهان عالی رتبه این دیار قهرمان پرور در دوران دفاع مقدس سرداران شهید حمیدرضا و علیرضا نوبخت حاج میرهادی خوش نویس و کاظم علیزاده و همچنین شهدای مدافع حرم و شهیدان محور مقاومت هادی باغبانی، علیرضا بریری، سردار سید جلال حبیب الله پور، عبدالصالح زارع وحجت الاسلام محمدامین کریمیان‌را هم گرامی می دارم.

من شنیدم سردار شهید حمید رضا نوبخت، فرمانده تیپ سوم لشکر ویژه ۲۵ کربلا در دوران دفاع مقدس در جمع رزمندگان گفتند:
عزیزان، دوستان، رزمندگان اسلام از خدا بخواهید ۳ عنایت به شما عطا کند اول: در جنگ مجروح شوید و برای خدا درد بکشید.
دوم اسیر شوید و صبر خود را برای خدا بسنجید. سوم در غربت برای رضای خدا به شهادت برسید.

جبهه مقاومت، امروز امتداد دفاع مقدس است. حاج قاسم و شهدای عزیز شاگرد مکتب امام روح الله بودند و حضرت امام از مکتب اهل البیت ( علیهم السلام و شهدای عاشورا الهام گرفت. حاج قاسم و شهدای محور مقاومت خود را در ولایت مطلقه فقیه ، حضرت امام خامنه ای عزیز ذوب نمودند تا ناب شدند،

عزیزان پاران ناب شدن و خالص شدن بدون ذوب شدن هرگز میسر نیست.
امام خمینی فرمودند: جنگ ما جنگ عقیده است جغرافیا و مرز نمی شناسد و ما باید در جنگ اعتقادی مان ،بسیج بزرگ سربازان اسلام در جهان را راه بیندازیم.
امروز، مکتب حاج قاسم و ابومهدی المهندس همانطور که امام خامنه ای پیش بینی کرده بودند، جهان اسلام را به محور مقاومت تبدیل کرده اند لذا ما باید سیره و شیوه مبارزه این دو بزرگوار و شهدای محور مقاومت را سرلوحه خود قرار دهیم. همانطور که در یمن اتفاق افتاد و همچنان ادامه دارد.
جهاد ادامه دارد؛
لبیک یا حسین
لبیک یا خامنه ای
لبیک یامهدی
این مسیر هیچ فاصله ای ندارد ، بلکه در امتداد هم هستند چون امام حسین (ع) اسلام را نجات بخشید و امام خامنه ای مسیر اسلام را تصحیح و در زمینه سازی ظهور تسریع نمود و امام مهدی (عج) عدالت را در همه عالم فراگیر خواهند کرد.
جنگ غزه به همه ما نشان داد که دشمنان خبیث ما به دنبال آن هستند تا ما ضعیف شویم و یک لحظه غفلت کنیم تا به ما حمله کنند.
ما در یمن عقیده ای داریم که سید عبدالملک الحوثی رهبر جبهه مقاومت یمن و سید حسن نصرالله، رهبر جبهه مقاومت لبنان هستند. اما آقا امام خامنه ای رهبر همه جهان مستضعف هستند. یعنی رهبر بزرگ همه مسلمانان جهان حضرت امام خامنه ای هستند.
خواهران و برادرانم
ما در جبهه مقاومت یمن مدیون رهبری و ولایت ولی فقیه شجاع و مدیر و مدبر، حضرت امام خامنه ای عزیز هستیم و به این سربازی افتخار می کنیم و تا پای جان در این مقاومت ایستادگی می کنیم. برادران و خواهران مسلمان شما در محور مقاومت در کشور ،یمن مظلوم و محروم هستند . همانطور
که امام خمینی فرمودند: امروز جنگ حق و باطل و جنگ فقر و غنا شروع شده است. مجاهدان یمن با دست خالی به جنگ آل سعود رفتند و با نعمت و روئیت الهی ولی فقیه مان پیروز شدند.
رژیم جعلی صهیونیستی در غزه به زن و بچه رحم نکردند و همه جهان به چشم خود دیدند که رژیم غاصب صهیونیستی چه برسر مردم مستضعف غزه آورد.
نه تنها استکبار جهانی و جوامع مدعی حقوق بشر و مدافعین حقوق کودکان و زنان سکوت اختیار کردند بلکه کشورهای غربی در راس آن شیطان بزرگ آمریکا لحظه به لحظه در این جنایت ها شریک هستند و به مردم جهان ثابت شد که آمریکای جنایتکار با عنوان محور استکبار جهانی در قطره قطره خون جاری شده در سرزمین قدس شریف شراکت دارد و همه سختی هایی که بر عالم وارد می شود به واسطه دخالت محور استکبار جهانی است.
مردان جبهه مقاومت توانستند سوریه و عراق را از لوث وجود دشمنان اسلام و داعشیان نجات دهند. شک نکنید اگر جمهوری اسلامی ایران به عراق و سوریه وارد نمی شد امروز باید داخل کشور می جنگید.
نکته دیگر اینکه خوی و طبیعت غرب وحشی‌گری است لذا قبل از این به دنبال قدرت استکباری بودند ولی امروز با روشی دیگری تحریمها را حاکم کردند تا جبهه اسلام را به زانو در آورند ولی به فضل الهی الحمد لله محور مقاومت به وظیفه اصلی خود عمل می کند و هر روز شاهد پیروزیهای موفقیت آمیز در جبهه مقاومت هستیم و دعا می کنم بزودی قدس شریف به آغوش مسلمانان برگردد. در پایان سلام و درود میفرستم به روح پر فتوح امام خمینی و شهدای ۸ سال دفاع مقدس علی الخصوص شهدای شهر مقاومت و ایثار بابلسر و تشکر و قدردانی میکنم از همه اجرا کنندگان این همایش مردمی
به ویژه قرارگاه فرهنگی فرزندان مقاومت و همچنین سپاسگزاری می کنم.همچنین از مجمع خبرنگاران و نویسندگان دفاع مقدس و مقاومت که پیشنهاد سفیر مقاومت را مطرح کردند و بنده را بعنوان سفیر مقاومت انتخاب نمودند قدردانی می کنم.

در بخش دیگر این همایش،حسین زکریائی عزیز دبیرکل مجمع خبرنگاران و نویسندگان دفاع مقدس و مقاومت ، پیش از این، دکتر شاهسون، فرهاد قائمیان- بازیگر- و علیرضا نادعلی عضو شورای اسلامی شهر تهران را به عنوان «سفیران مقاومت» معرفی کرده است

سومین «همایش فرزندان مقاومت نهضت جهان اسلام» با هدف تبیین و گسترش اندیشه و فرهنگ مقاومت با الگوپذیری از مکتب سردار شهید حاج قاسم سلیمانی در نظم جدید جهانی و بررسی آخرین تحولات فلسطین در زمینه‌های منطقه‌ای و بین‌المللی برگزار شد.

انتهای پیام

 • در زمینه انتشار نظرات مخاطبان رعایت چند مورد ضروری است:
 • -لطفا نظرات خود را با حروف فارسی تایپ کنید.
 • -«ایسنا» مجاز به ویرایش ادبی نظرات مخاطبان است.
 • – ایسنا از انتشار نظراتی که حاوی مطالب کذب، توهین یا بی‌احترامی به اشخاص، قومیت‌ها، عقاید دیگران، موارد مغایر با قوانین کشور و آموزه‌های دین مبین اسلام باشد معذور است.
 • – نظرات پس از تأیید مدیر بخش مربوطه منتشر می‌شود.
لینک کوتاه : https://hoteljar.ir/?p=72486

نوشته های مشابه

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : 0
قوانین ارسال دیدگاه
 • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
 • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
 • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

نماد

نماد


برچسب ها
اجتماعی > حقوقی و قضایی استان ها > آذربایجان شرقی استان ها > اصفهان استانها > تهران استانها > خراسان جنوبی استان ها > خراسان رضوی استان ها > خراسان شمالی استان ها > خوزستان استانها > خوزستان استان ها > زنجان استان ها > سمنان استانها > سمنان استان ها > فارس استان ها > قم استان ها > لرستان استان ها > مازندران استان ها > مرکزی استان ها > همدان استان ها > کردستان استان ها > کرمان استان ها > گلستان استان ها > گیلان سیاست > احزاب و تشکلها سیاست > امنیتی و دفاعی سیاست > دولت سیاست > رهبری سیاست > سایر سیاست > سیاست خارجی سیاست > مجلس سیاسی > دولت سیاسی > سیاست داخلی سیاسی > مجلس عکس > خبری عکس > دریافتی فرهنگی و هنری > ادبیات و کتاب فرهنگی و هنری > تجسمی و موسیقی فرهنگی و هنری > دین و اندیشه فرهنگی و هنری > رسانه فرهنگی و هنری > سینما و تئاتر فرهنگی و هنری > فرهنگ حماسه فرهنگی و هنری > فرهنگ عمومی فرهنگی و هنری > گردشگری و میراث فیلم > سیاست ویدئو > خبر ویدئو > گزارش