به میزبانی هتل هویزه و با همکاری دانشگاه کاراد و Swiss Education Group برگزار می‌شود
کارگاه آموزشی تحت عنوان "مدیریت استعدادها در صنعت هتلداری" به مدت یک روز و با همکاری دانشگاه علمی‌کاربردی "کاراد" و موسسه آموزشی Swiss Education Group به میزبانی هتل "هویزه" در تهران برگزار می‌شود.
پایگاه خبری هتل‌جار - بدون شک چگونگی برخورد کارکنان هتل با میهمانان، نقش بسیار زیادی را در رضایت از عملکرد هتل ایفا می‌کند. در این قسمت از آموزش زبان انگلیسی رشته هتلداری، دو شکل از نحوه برخورد با میهمانان هتل را معرفی می‌کنیم. با پایگاه خبری هتل‌جار همراه باشید.
در قسمت نهم از آموزش زبان انگلیسی تخصصی رشته هتلداری به معرفی بخشی دیگر از واژگان و اصطلاحات رایج در کافی‌شاپ‌ها می‌پردازیم. اطلاعات این بخش را نیز جناب آقای "حمید شریفی"، کارشناس هتلداری و مدیر هتل "فراز" مشهد در اختیار ما قرار داده‌اند. با پایگاه خبری هتل‌جار همراه باشید.
با همکاری مرکز آموزش‌های تخصصی اتحادیه هتلداران تهران
دوره‌های آموزشی آداب معاشرت و اطفاء حریق به مدت 2 روز در محل هتل هویزه تهران برگزار شد.
در هشتمین قسمت از آموزش زبان انگلیسی هتلداری به معرفی واژگان و اصطلاحاتی می‌پردازیم که غالبا در فضای کافی‌شاپ هتل‌ها مورد استفاده قرار می‌گیرد. با تشکر از جناب آقای حمید شریفی، مدیر هتل "فراز" مشهد به جهت ارائه این اطلاعات به پایگاه خبری هتل‌جار. با ما همراه باشید.
پایگاه خبری هتل‌جار - در این بخش از آموزش زبان انگلیسی هتلداری، ویژگی‌های مکالمه و شروع یک مکالمه خوب با میهمان را برای استفاده علاقه‌مندان، کارآموزان و همچنین شاغلین در زمینه هتلداری معرفی می‌نماییم. با پایگاه خبری هتل‌جار همراه باشید.
حضور رئیس کمیسیون گردشگری اتاق بازرگانی تهران در اتحادیه هتلداران تهران
رئیس کمیسیون گردشگری اتاق بازرگانی، صنایع و کشاورزی تهران با حضور در محل ساختمان اتحادیه هتلداران تهران ضمن بازدید از بخش‌های مختلف این مجموعه در اظهاراتی، آموزش منابع انسانی را محور اصلی رشد و توسعه اقتصاد مقاومتی در تمامی حوزه‌ها معرفی کرد.
قابل توجه داوطلبان انتخاب رشته کنکور سراسری سال 1395
با توجه به فرارسیدن روزهای انتخاب رشته کنکور سراسری دانشگاه‌ها در سال 95، قصد داریم تا فهرست اسامی دانشگاه‌هایی که در رشته مدیریت هتلداری پذیرش دانشجو دارند را معرفی نماییم.
به گزارش پایگاه خبری هتل‌جار، در ششمین و جدیدترین بخش از آموزش لغات تخصصی صنعت هتلداری، تعدادی از لغات و اصطلاحات کاربردی در این حوزه را جهت استفاده علاقه‌مندان به هتل و هتلداری معرفی می‌نماییم. با سرویس آموزش زبان پایگاه خبری هتل‌جار همراه باشید.
با تخلیه و تخریب ویلاهای محوطه هتل جهانگردی اصفهان، این محل برای احداث و راه‌اندازی شعبه تخصصی آموزش هتلداری دانشگاه لوزان سوئیس در حال آماده‌سازی است.
hoteljar
صفحه  از ۳