سید امیر ناصرالدین طباطبایی به عنوان عضو کمیسیون عالی تجدیدنظر واحدهای اقامتی ، پذیرایی و تفریحی کشور منصوب شد.
بر اساس اخرین اعلام اتاق اصناف،اتحادیه رستوران ها وسازمان تعزیرات دریافت حق سرویس از مشتری رستوران ها خلاف قانون و تخلف است.
با صدور حکمی از سوی "حاجی‌بابایی" مدیرعامل و رئیس هیات‌مدیره مجتمع توریستی میزبان، جناب آقای "غلامعلی اخلاقی" به سمت مدیرکل هتل "میزبان" بابلسر، منصوب شد.
پس از برگزاری مراسم تودیع و معارفه صورت گرفت
مدیرکل هتل بین‌المللی لاله تهران با صدور احکامی جداگانه آقایان "مجید اصغرزاده" و "محمد رجامند" را به ترتیب به عنوان مدیر امور اداری و مدیر امور مالی این هتل، منصوب کرد.
انتصاب جدید در گروه هتل‌های هما
با صدور حکمی از سوی مدیرعامل گروه هتل‌های هما، سید جعفر زراعتی به سمت مشاور مدیرعامل در حوزه آموزش، توسعه منابع انسانی و شورای عالی سیاست‌گذاری آموزش منصوب شد.
با صدور حکمی از سوی مدیرعامل هلدینگ سیاحتی پارسیان، "بهزاد چنارانی" به عنوان مدیر جدید هتل پارسیان کرمانشاه منصوب و جایگزین "محمدجواد سبزواری" در این سمت شد.
با صدور حکمی از سوی مدیرعامل شرکت توسعه گردشگری ایران، جناب آقای "محسن زندی" به سمت مدیر جدید هتل "لاله سرعین" منصوب شد.
با صدور حکمی از سوی مدیرعامل گروه هتل‌های هما، "ایرج توفیقی" به عنوان سرپرست جدید اداره‌کل تدارکات و پشتیبانی گروه هتل‌های هما، معرفی و جانشین "جهانگیر حسن‌زاده" در این سمت شد.
با صدور حکمی از سوی مدیرعامل هلدینگ گردشگری سازمان تامین‌اجتماعی (هگتا)، دکتر شالبافیان به عنوان عضو جدید هیات‌مدیره گروه هتل‌های هما معرفی و منصوب شد.
با صدور حکمی از سوی مدیرعامل شرکت توسعه گردشگری ایران، جناب آقای "محمدرضا حدادی" به سمت معاون اداری - مالی این شرکت منصوب شد.
hoteljar
صفحه  از ۴