مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری کهگیلویه و بویراحمد گفت: در ایام تعطیلات نوروز یک میلیون و ۵۶۴ هزار و ۴۸۴ گردشگر و مسافر نوروزی از اماکن گردشگری این استان بازدید کرده اند.
مدیر عامل گروه هتل‌های آسا پرواز بیان کرد: گروه هتل‌های آسا پرواز به دلیل آنکه در بخش دولتی است هیچگاه پایین‌تر از90درصد نخواهد رسید.
مدیر عامل گروه هتل‌های ایران گردی و جهان گردی در پی دهمین نمایشگاه بین المللی گردشگری و صنایع وابسته ابراز کرد: اگرکنترل خانه مسافرها در قالب منسجم و منظم شده ای صورت پذیرد نه تنها به این صنعت آسیبی وارد نخواهد شد بلکه باعث رشد آن می شود.
در دهمین نمایشگاه بین المللی گردشگری و صنایع وابسته رییس جامعه هتلداران کردستان گفت:ظرفیت هتل ها از نظر مسافر در کل کشور از شرایط مساعدی برخوردارنبوده است.هم چنین اگر هتلداری در بخش خصوصی باشد صد درصد مثل دیگر نقاط دنیا بهتر خواهد شد.
حمید جاویدان مدیر هتل شیراز در حاشیه دهمین نمایشگاه گردشگری و هتلداری در گفت و گو با خبر نگاران هتل جار گفت:هتلداری فقط در آمد زایی نیست بلکه باید به بخش های دیگر آن توجه شود بخش هایی از قبیل خدمات،آموزش و نیاز مهمان نادیده گرفته می شود و در صورت ادامه این روند ،این صنعت رو به نابودی می رود.
رزرو هتل مناسب همیشه جزء یکی از دغدغه های سفر می باشد
می‌توانید تصور کنید در فضاهای بسیار کوچک که حتی نمی‌توان در آنجا ایستاد ، زندگی کرد.
در این بخش به معرفی 5 هتل زیبای یخی در دنیا می پردازیم. معماری عجیب و خارق العاده آن باعث شده تا بسیاری از مردم جهان بدون در نظر گرفتن سرمای طاقت فرسای آن به این مکان‌ها سفر کرده یا حتی در آنها برای چند روز اتراق کنند.
معاون سرمایه‌گذاری اداره‌کل میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری گیلان از ایجاد اشتغال برای 431 نفر از طریق افتتاح هتل و رستوران‌های استان خبر داد.
hoteljar
صفحه  از ۱۲