یک بانوی معلم شیرازی در مدرسه کیافر شهرستان رباط کریم با دعوت از همکارش با لباس زیبای قشقایی، به معرفی فرهنگ و لباس قشقایی به دانش اموزان کلاسش پرداخت.
مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری ایرانگردی و جهانگردی وابسته به صندوق بازنشستگی کشوری، از تخفیف 50 درصدی هتل ها و مراکز اقامتی زیرپوشش این شرکت برای تمام بازنشستگان دولت و تامین اجتماعی خبر داد.
اولین جلسه ستاد اجرایی خدمات سفر استان کردستان ویژه ایام تعطیلات نوروز سال 96 به ریاست امیر قادری معاون امور عمرانی استانداری و جانشین رئیس ستاد و با حضور سید محسن علوی مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری و دبیر ستاد ، صیدی مدیرکل دفتر فنی استانداری و رئیس کمیته نظارت و ارزیابی ستاد، اقبال مدیرکل حوادث غیر مترقبه و عضو ستاد و سایر روسا و اعضای ستاد اجرایی خدمات سفر کردستان در محل سالن کنفراس معاونت امور عمرانی استانداری در تاریخ ۹٥/۱۰/۱۳ راس ساعت ۱۰/۳۰ با موضوع تعیین وظایف و روسای کمیته ها، بررسی شعار (( ایران را متفاوت ببینید )) و سایر موضوعات مرتبط با نوروز ۹۶ برگزار گردید.
انتصابات جدیدی در گروه هتل های هما صورت گرفته است.که در آن ایرج توفیقی،مهدی الدی،محمدرضا اردبیلی، حسین دستان به سمت های جدیدی دست پیدا کردند.
هتل هویزه همگام با فناوری مدرن در گردشگری مجازی
هتل هویزه تهران به عنوان یکی از معدود هتل‌های ایرانی موفق به کسب پروفایل مدیریت اختصاصی ( sign manager ) در وب‌سایت جهانی تریپ ادوایزر شد.
در هفته ای که گذشت یکبار دیگر اختلاف بر سر حق سرویس رستوران هتل ها بین نهادهای مربوطه علنی شد.
رئیس شورای شهرداری قم: عوارض هتل و زائرسرای مرکز شهر و بلوار پیامبر اعظم رایگان است
انتخابات هیئت مدیره جامعه ی هتلداران دیروز به اتمام رسید. نتایج اوّلیّه آراء سوّمین دوره انتخابات هیئت مدیره جامعه هتلداران گیلان پس از طی تشریفات مندرج در اساسنامه و گذشت یک هفته از تاریخ انتخابات متعاقبا توسط دبیرخانه اعلام شد.
میزان سرمایه گذاری های صنعت هتل اروپا در سال 2015 با افزایش چشمگیر نسبت به سال قبل آن از مرز بیست میلیارد یورو گذشت. در انگلستان در حدود 9 میلیارد و 300 میلیون یورو سرمایه گذاری شد که این میزان نسبت به سال 2014 حاکی از افزایش 134 درصدی است
hoteljar
صفحه  از ۱۰