اولین هتل موزه در مشهد است که ازجمله خواص آن نزدیکی به حرم مطهر وداشتن آثار تاریخی در آن می باشد.ظرفیت این هتل 50 نفر است که فاصله آن تا فرودگاه و راه آهن 15 دقیقه می باشد.
نشست هم‌اندیشی رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری با فعالان بخش خصوصی و نمایندگان برخی از تشکل‌های گردشگری برگزار شد. در ادامه تصاویری از این نشست را مشاهده می‌نمایید.
گزارش تصویری
چهارمین روز از بیست‌و‌دومین نمایشگاه مطبوعات، خبرگزاری‌ها و پایگاه‌های خبری نیز برگزار شد. گزارش تصویری اختصاصی پایگاه خبری هتل‌جار از روز چهارم این نمایشگاه را در ادامه مشاهده می‌نمایید.
گزارش تصویری
بیست‌و‌دومین نمایشگاه مطبوعات و خبرگزاری‌های داخلی در محل مصلی امام خمینی ( ره ) در حال برگزاری است. گزارش تصویری اختصاصی پایگاه خبری هتل‌جار از سومین روز این نمایشگاه را در ادامه مشاهده می‌نمایید.
پایگاه خبری هتل‌جار به عنوان رسانه تخصصی صنعت هتلداری ایران در بیست‌و‌دومین نمایشگاه مطبوعات و خبرگزاری‌ها حضور یافته است.
توسط رئیس‌جمهور کلید زده شد
بیست‌‌و‌دومین نمایشگاه مطبوعات و خبرگزاری‌های داخلی صبح امروز با حضور دکتر "حسن روحانی" به طور رسمی افتتاح شد. گزارش اختصاصی پایگاه خبری هتل‌جار از نخستین روز این نمایشگاه را در ادامه مشاهده می‌نمایید.
پایگاه خبری هتل‌جار 1 ساله شد
نتایج نظرسنجی در خصوص نحوه عملکرد پایگاه خبری هتل‌جار به عنوان رسانه تخصصی صنعت هتلداری ایران در طول یک سال اخیر، حاکی از رضایت بالای مخاطبان از این رسانه است. 89 درصد از مخاطبان، عملکرد پایگاه خبری هتل‌جار را مناسب ارزیابی نموده‌اند.
با حضور معاون اول رئیس‌جمهور آغاز به کار کرد
همایش بین‌المللی "سرمایه‌گذاری در صنعت گردشگری با رویکرد اقتصاد مقاومتی" با حضور دکتر اسحاق جهانگیری، معاون اول رئیس‌جمهور و همچنین دکتر مسعود سلطانی‌فر، ریاست سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری کشور در محل سالن اجلاس سران آغاز به کار کرد.
میهمانان خارجی همایش بین‌المللی سرمایه‌گذاری در صنعت گردشگری و هتلداری ایران از بامداد امروز به تدریج و از طریق فرودگاه بین‌المللی امام خمینی ( ره ) وارد کشور شده‌اند.
با حضور 40 نفر از مدیران واحدهای اقامتی استان برگزار شد
انتخابات جامعه هتلداران استان قم عصر دیروز در محل هتل "خورشید" برگزار و در پایان آقایان مستقیمی، محمودپور، شاه‌احمدی، حیدرآبادی و فلاحیان با کسب حداکثر آرا به عنوان اعضای جدید هیات‌مدیره انتخاب شدند.
hoteljar
صفحه  از ۱۲