دوست دارید بگذارید ستارگان شما را در سفرتان هدایت کنند ؟ می توانید به هتل "اولتیمو " (‏The Ultimo‏ ) در سیدنی استرالیا ‏بروید. اولین هتلی که بر اساس ستاره ماه تولدتان شما را راهنمایی می کند. این هتل با توجه به اینکه نشان تولد شما کدام ستاره ‏است به شما جاهایی را برای بازدید و غذاخوردن پیشنهاد می کند. ‏
رئیس جامعه هتلداران استان فارس گفت: تاکنون ۴۰ درصد از ظرفیت هتلی استان فارس برای ایام نوروز پر شده است.
رسانه‌های داخلی چین از وقوع آتش‌سوزی در ساختمان یک هتل در استان "جیانگشی" خبر دادند.
معاون رییس جمهوری و رییس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری روز پنجشنبه از هتل باغ مشیرالممالک یزد بازدید کرد.
معاون رئیس‌جمهور و رئیس سازمان میراث فرهنگی کشور گفت: در سال جاری با توجه به سرمایه‌گذاری خوب‌صورت گرفته در حوزه گردشگری، خدمات هتل‌ها در طی ایام نوروز ارتقا می‌یابند.
کریم رسول زاده در حاشیه نشست ستاد تسهیل سفرهای نوروزی آذربایجان شرقی اظهار کرد: در نوروز امسال افزایش قیمتی برای هتل های استان نداریم و حتی تخفیف های ویژه تا ۴۰ درصد به مسافران نوروزی هم ارائه می شود.
نبود امکاناتی چون هتلهای ارزان قیمت از دلایلی است که نباید در کمی ورود گردشگر به ایران دست کم گرفته شود.
با نزديك‌ شدن به تعطيلات نوروز خانواده‌هاي ايراني در تدارك برنامه‌ريزي و بستن چمدان سفر هستند.
مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان کرمان با تاکید بر ایجاد زیرساخت های گردشگری در استان کرمان گفت: به همین منظور حدود ۱۰ هتل در استان کرمان در حال ساخت است.
سایت Tripadvisor، متخصص در امور گردشگری و اقامت با نظر مشاورانش، رده بندی سالانه خود را از زیباترین هتل های جهان منتشر کرد. هرساله مشاوران موسسه Tripadvisor، بهترین هتل ها را از نگاه مسافران انتخاب می کنند.
hoteljar
صفحه  از ۸۷