رئیس سازمان میراث فرهنگی ، صنایع دستی و گردشگری ترجیح داد وزیر شود ، اخبار حوزه هتلداری زیاد قابل توجه نبوده و شاید بتوان خبر مهم این حوزه را برگزاری نشست بین‌المللی"صد هتل ، صد کسب‌وکار" خلاصه نمود.
بنا به پیشنهاد هیات تحریریه پایگاه خبری هتل جار و بررسی‌های به‌عمل‌آمده و با توجه به تأثیرگذاری برخی از افراد در سطح کلان هتلداری ایران ، آقای دکتر غلام حیدر ابراهیم بای سلامی به‌عنوان "مدیر سال صنعت هتلداری ایران" در سال 1395 از دید پایگاه تخصصی هتلداری هتل جار انتخاب گردید.
اتحادیه هتل و هتل آپارتمان های استان تهران با هماهنگی مرکز مدیریت محیط زیست شهرداری تهران و با هدف جلوگیری از گرمایش زمین به طرح جهانی ساعت زمین پیوست.
با توجه به اینکه در آستانه سال نو هستیم و بسیاری از خانواده‌ای برای تعطیلات خود مقاصد گردشگری را تعیین می‌کنند، اما هنوز مراکز اقامتی شهر اصفهان همانند سال قبل استقبال نشده و ظرفیت‌های هتل‌‌ها خالی است.
رئیس اتحادیه هتل ها و هتل آپارتمان های استان تهران با انتقاد از اظهارت غیر کارشناسی در حوزه صنعت گردشگری، خواستار رسیدگی و پاسخگویی متولیان امور به این اظهارات شد.
عضو هیات مدیره جامعه هتل داران ایران و رئیس کمیته امور رفاهی و اسکان ستاد اجرایی خدمات سفر استان زنجان گفت: همه هتل ها و مهمانپذیرهای این استان با تخفیف های 10 تا 40 درصدی در انتظار پذیرش میهمانان نوروزی هستند.
مدیر کل تعزیرات حکومتی استان اصفهان گفت: متصدی هتلی به علت گران‌فروشی به پرداخت مبلغ 99 میلیون و 933 هزار و 452 ریال جریمه نقدی در حق صندوق دولت و استرداد وجوه اضافی اخذ شده از مسافران محکوم شد
وقتی صحبت از سفر می‌شود، بیشتر مردم تورها، آژانس‌های مسافرتی، هتل‌ها و مانند اینها را به خاطر می‌آورند. اما جالب است بدانید که طبق تعاریف سازمان جهانی گردشگری، بیش از 50 نوع گردشگری در جهان وجود دارد....
بسیاری از هتل آپارتمان های مشهد احتمالا تعطیل می شوند زیرا سازمان مالیاتی کشور دست به کار شده و در می خواهد تمامی بدهی های خود را نقد کند. این سازمان پروند های قدیمی هتل آپارتمان های مشهد را از سال 91 بیرون کشیده و مجددا پرداختی ها را با اظهارنامه ها مطابقت داده است.
hoteljar
صفحه  از ۹۰