کد خبر: ۹۸۰
تاریخ انتشار: ۰۵ خرداد ۱۳۹۵ - ۱۷:۲۱
از 5 الی 8 خردادماه برگزار می‌شود
چهاردهمین نمایشگاه بین‌المللی ساخت، طراحی، مهندسی و تجهیز هتل، رستوران و کافی شاپ از 5 تا 8 خردادماه در سالن فردوسی محل دائمی نمایشگاه بین‌المللی مشهد مقدس برگزار می‌شود.
به گزارش پایگاه خبری هتل‌جار و به نقل از خبرگزاری تسنیم، چهاردهمین نمایشگاه بین‌المللی ساخت، طراحی، مهندسی و تجهیز هتل، رستوران و کافی شاپ از 5 تا 8 خردادماه در سالن فردوسی محل دائمی نمایشگاه بین‌المللی مشهد مقدس برگزار می‌شود.

بر اساس این گزارش، نمایشگاه بین‌المللی صنعت هتلداری مشهد، با حضور بیش از 50 شرکت کننده داخلی و 10 نمایندگی از کشورهای اروپایی و حوزه خلیج فارس در فضایی بالغ بر 5 هزار متر مربع در حال برگزاری است.

استان‌های تهران، اصفهان، مازندران، آذربایجان شرقی و غربی، خراسان رضوی و همچنین نمایندگی شرکت‌هایی از کشورهای ایتالیا، آلمان، آمریکا، دانمارک، چین، هلند، بلژیک، امارات متحده عربی، فرانسه و ترکیه در این نمایشگاه حضور دارند.

فعالان در صنعت هتلداری در حوزه‌های طراحی، ساخت، مشاوره و تجهیز هتل‌ها، مراکز اقامتی، رستوران و کافی‌شاپ، تامین کنندگان نیروی متخصص هتل و رستوران، مراکز آموزشی فعال در این حوزه، مصالح و تاسیسات مدرن و متناسب با هتل ها و مراکز اقامتی، سخت افزار هتلی و رستورانی، سیستم های الکترونیک، کنترل هوشمند و امنیت، طراحی ، نورپردازی و دکوراسیون داخلی، صنایع چوپی، صندلی های هتلی و رستورانی، تجهیزات کافی شاپ، تجهیزات لاندری، ظروف و سرویس های هتلی و رستورانی، مواد غذایی هتلی و نوشیدنی از جمله شرکت‌کنندگان در این دوره از نمایشگاه هستند.