کد خبر: ۹۶۰
تاریخ انتشار: ۲۹ ارديبهشت ۱۳۹۵ - ۱۱:۰۴
هشتمین نمایشگاه صنعت گردشگری و هتلداری اصفهان روز گذشته با حضور مسئولان استانی در محل دائمی نمایشگاه‌های استان اصفهان افتتاح و تا 31 اردیبهشت‌ماه دائر خواهد بود. در ادامه تصاویری از مراسم افتتاحیه این نمایشگاه را مشاهده می‌نمایید.

به گزارش پایگاه خبری هتل‌جار و به نقل از خبرگزاری مهر، هشتمین نمایشگاه صنعت گردشگری و هتلداری اصفهان با حضور 100 شرکت داخلی و خارجی از استان‌های اصفهان، تهران، یزد، مازندران، چهارمحال و بختیاری و هرمزگان و نمایندگی سفارت‌های تایلند، مالزی، الجزایر، اندونزی و فنلاند در قالب سه هزار مترمربع فضای مفید نمایشگاهی افتتاح شد.

در این نمایشگاه، شرکت‌کنندگان در زمینه‌هایی همچون خطوط هوایی، آژانس‌ها، هتل‌ها، شرکت‌های سرمایه‌گذاری گردشگری، انجمن‌ها، اتحادیه‌ها و مؤسسات آموزشی فعالیت دارند.

سالن سوم نمایشگاه نیز به سازمان‌های میراث فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری استان‌های اصفهان، یزد، چهارمحال و بختیاری، مرکزی و مازندران اختصاص یافته که به ارائه گزارش عملکرد، برنامه‌ها، اهداف و خدمات خود می‌پردازند.

همچنین فعالان رشته‌های صنایع‌دستی مانند نمدمالی، زری‌بافی، ملیله سازی، گلیم‌بافی، قلم‌زنی، میناکاری، قلمکاری و سفال نیز در این نمایشگاه حضور  دارند و در بخشی از سالن سوم به عرضه آثار هنری خود می‌پردازند.

هشتمین نمایشگاه صنعت گردشگری و هتلداری اصفهان به همراه صنایع دستی منتخب تا 31 اردیبهشت در محل دائمی برپایی نمایشگاه‌های اصفهان واقع در پل شهرستان برگزار می‌شود.

در ادامه تصاویری از مراسم افتتاحیه این نمایشگاه را مشاهده می‌نمایید.