کد خبر: ۹۴۸
تاریخ انتشار: ۲۶ ارديبهشت ۱۳۹۵ - ۱۱:۰۳
تعداد نظرات: ۲ نظر
طی حکمی از سوی مدیرعامل هلدینگ گردشگری سازمان تامین اجتماعی (هگتا)، جناب آقای دکتر امیر اصلان‌زاده به عنوان مدیرعامل جدید گروه هتل‌های هما منصوب و جایگزین "علی رحیم‌پور" در این سمت شد.
به گزارش پایگاه خبری هتل‌جار، طی حکمی از سوی مدیرعامل هلدینگ گردشگری سازمان تامین اجتماعی (هگتا)، جناب آقای دکتر امیر اصلان‌زاده به عنوان مدیرعامل جدید گروه هتل‌های هما منصوب و جایگزین "علی رحیم‌پور" در این سمت شد.


در این حکم آمده است:

با عنایت به مصوبه مجمع عمومی عادی سالیانه مورخ 3 / 04 / 1394 شرکت گروه هتل‌های هما، مبنی بر انتخاب اعضای هیأت‌مدیره شرکت مزبور و در راستای اجرای مفاد ماده 110 قانون تجارت، جنابعالی به عنوان نماینده شرکت رفاه گستر تأمین اجتماعی به شناسه ملی 10101775376 به صورت عضو موظف در هیأت مدیره شرکت گروه هتل‌های هما منصوب می‌شوید.

 امید است با توجه به اهداف و مصالح عالیه آن شرکت به عنوان نماینده صاحب بخشی از سهام شرکت موصوف با هماهنگی سایر اعضای هیأت مدیره و رعایت قوانین و مقررات جاری کشور، در جهت تحقق اهداف راهبردی هلدینگ گردشگری تأمین اجتماعی و مواد مندرج در اساسنامه شرکت گروه هتل‌های هما انجام وظیفه نمائید.

 خاطر نشان می‌سازد اهم سیاست‌های کلی "هگتا" در اداره شرکت گروه هتل‌های هما مبتنی است بر:

- رعایت راهبردهای "هگتا" با تلاش درجهت هم‌افزایی،‌ همگرایی و همکاری با شرکت‌های تابعه و دیگر شرکت‌های زیر مجموعه سازمان تأمین اجتماعی 

- بهره‌برداری بهینه از امکانات و دارایی‌های موجود گروه به نحوی که سود شرکت روند رو به رشد خود را حفظ کند و ارتقاء بخشد

- بازسازی هتل‌های گروه بر حسب کارشناسی و مطابق با استانداردهای بین‌المللی 

- تلاش برای اجرای طرح‌های توسعه و احداث هتل‌های جدید هما 


امیدوارم با اتکا به خداوند متعال در پیشبرد اهداف و سیاست‌های مجموعه سازمان تأمین اجتماعی اهتمام ورزید. از خداوند سبحان توفیق روزافزون برای جنابعالی و همکاران در تحقق اهداف مقدس نظام جمهوری اسلامی ایران را خواستارم.

لازم به ذکر است، امیر اصلان‌زاده پیش از این با سابقه‌ای بیش از 25 سال در حوزه‌های مدیریتی، پژوهشی و آموزشی در زمینه هتلداری و استانداردسازی تاسیسات گردشگری و مراکز اقامتی در سطح داخلی و بین‌المللی مسئولیت‌های متعددی را برعهده داشته است.

نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۲
در انتظار بررسی: ۲
غیر قابل انتشار: ۰
hoteljar
حسن زردکانلو
|
hoteljar
|
۰۹:۰۳ - ۱۳۹۵/۰۲/۲۹
hoteljar
0
0
hoteljar با سلام از مطالب مفید شما
در تلگرام نمیشه با ادمین شما ارتباط برقرار کرد .
جهت ارسال تبریک برای انتصاب اقای دکتر اصلان زاده باید چه کرد؟
با سپاس زردکانلو مدیر هتل ایثار رضوی
09155148703
hoteljar
کشاورز
|
hoteljar
|
۰۶:۱۷ - ۱۳۹۵/۰۴/۲۹
hoteljar
0
0
hoteljar سلام
آقای اصلان زاده گرامی
به مدیریت هتل هما در بندرعباس نظارت شود.
کشاورز