کد خبر: ۹۲۲
تاریخ انتشار: ۱۵ ارديبهشت ۱۳۹۵ - ۱۴:۴۲
پایگاه خبری هتل‌جار - تمامی 100 سوئیت‌ این هتل در متراژهایی بالغ بر 40،60 . 100 متر مربع بر روی سطح دریا احداث گردیده و دارای کف شیشه‌ایست که میهمانان می‌توانند از داخل اتاق کف دریا را مشاهده نمایند.
معرفی هتل دریایی ترنج

مجموعه گردشگری و هتل 5 ستاره دریایی "ترنج" در شمال غربی جزیره کیش و در منطقه بکر با اکوسیستم طبیعی واقع گردیده است.

 این مجموعه در دو فاز تعریف شده است؛ فاز اول هتل بر روی آب و فاز دوم هتل طبقاتی ساحلی که در حال احداث می‌باشد.ویژگی‌های هتل دریایی ترنج

برای انتخاب منطقه مناسب جهت ساخت این هتل دریایی، تحقیقات عظیمی گرداگرد جزیره زیبای کیش انجام شده و یکدست بودن سطح دریا از ساحل تا محدوده 1000 متری در منطقه شمال غربی جزیره، دلیل اصلی انتخاب این محل برای ساخت و احداث هتل بوده است.

اختلاف سطح شدید پس از 1000 متر در دریا ایجاد یک موج شکن طبیعی نموده است که همین امر باعث گردیده تا هیچگاه این محدوده موج شدید یا طوفان نداشته باشد.


موقعیت جغرافیایی و نوع ساخت منحصر به فرد و خاص این مجموعه باعث شده که مناظر فوق‌العاده زیبایی از جمله  غروب خورشید، تصاویر زایدالوصف از دریا، امواج، مرجانها، فضای سبز، ساحل و ... برای میهمانان فراهم آید.


سوئیت‌های هتل

تمامی 100 سوئیت‌ این هتل در متراژهایی بالغ بر 40،60 . 100 متر مربع بر روی سطح دریا احداث گردیده و دارای کف شیشه‌ایست که میهمانان می‌توانند از داخل اتاق کف دریا را مشاهده نمایند.

همچنین هر یک از سوئیت‌ها دارای یک بالکن اختصاصی می‌باشد.


سوئیت‌ها به وسیله اسکله چوبی به طول حدودی 1 کیلومتر، به هم متصل شده و چیدمان نهایی از بالا تصویر یک "بته جقه" را بر روی خلیج فارس حک نموده است.

جهت رفاه حال میهمانان، برای حمل و نقل و همچنین  جابه‌جایی ملزومات روزمره مورد نیاز اتاق‌ها استفاده می‌گردد از ماشین‌های ترولی گلف استفاده می‌شود.


امکانات هتل

جدای از امکاناتی مانند اینترنت رایگان، صبحانه بوفه، مینی‌بار، خدمات لاندری، سالن بدنسازی که برای یک هتل در چنین سطح و کلاسی امری عادی و طبیعی محسوب می‌شود، از جمله خدمات ویژه هتل دریایی "ترنج" می‌توان به ترانسفر رفت و برگشت فرودگاهی، سرویس روزانه به مراکز خرید، زمین والیبال ساحلی، خانه کودک، اتاق بازی، سالن اسپا، روم سرویس، رستوران و کافی‌شاپ ساحلی، آتلیه عکاسی، اورژانس، کانتر گردشگری،اجاره خودرو، آتلیه عکاسی و ... اشاره کرد.ارتباط با هتل دریایی ترنج

آدرس: ایران – جزیره کیش – میدان جاسک – ابتدای جاده جهان – مجموعه گردشگری و هتل دریایی ترنج

تلفن: 07644450601 – 07644474115

فکس: 07644474113

پست الکترونیک: info@toranj-hotel.com

وب سایت: toranj-hotel.com