کد خبر: ۹۰۰
تاریخ انتشار: ۰۸ ارديبهشت ۱۳۹۵ - ۱۴:۴۳
مراسم افتتاح نخستین هتل اسکول ( مدرسه هتلداری ) کشور صبح امروز و با حضور مدیران، مسئولان، اساتید و دانشجویان هتلداری کشور در محل دانشکده مدیریت دانشگاه علامه‌طباطبایی تهران برگزار شد.
به گزارش پایگاه خبری هتل‌جار، مراسم افتتاح نخستین هتل اسکول ( مدرسه هتلداری ) کشور صبح امروز و با حضور مدیران، مسئولان، اساتید و دانشجویان هتلداری کشور در محل دانشکده مدیریت دانشگاه علامه‌طباطبایی تهران برگزار شد.

دکتر مهدی کروبی، مدیر گروه آموزشی مدیریت جهانگردی دانشگاه علامه‌طباطبایی در خصوص این مراسم به خبرنگار هتل‌جار گفت: دانشگاه علامه‌طباطبایی این هتل‌آپارتمان واقع در شهرستان فریدون‌کنار را با هدف آموزش دانشجویان رشته هتلداری خریداری نموده است.

وی افزود: دانشجویان رشته هتلداری در ترم‌های پایانی تحصیل خود بایستی به صورت عملی آموزش‌هایی را سپری کنند که این هتل آپارتمان نیز در درجه اول با این هدف و همچنین پذیرایی و اقامت کارکنان، اعضا و دانشجویان خریداری شده است.

کروبی در پایان اظهار داشت: این مجموعه با نام "هتل آپارتمان دانشگاه علامه‌طباطبایی فعالیت خواهد نمود و بر اساس گفته سازمان میراث فرهنگی از نظر درجه‌بندی 4 و یا 5 ستاره خواهد بود.

لازم به ذکر است در این مراسم علاوه بر اساتید و دانشجویان رشته هتلداری دانشگاه علامه طباطبایی، دکتر جمشید حمزه‌زاده ریاست جامعه هتلداران ایران، دکتر مسعود غلامی مشاور بازاریابی و توسعه بازار جامعه هتلداران ایران و همچنین مهندس عباس بیدگلی مدیر اجرایی جامعه هتلدران ایران، به عنوان میهمان حضور داشتند.

در ادامه تصاویری از این مراسم را مشاهده می‌نمایید.عکس‌ها از عطنا - سایت خبری دانشگاه علامه طباطبایی