کد خبر: ۸۹۶
تاریخ انتشار: ۰۷ ارديبهشت ۱۳۹۵ - ۲۱:۱۹
هشتمین نمایشگاه بین‌المللی صنعت گردشگری، هتلداری و صنایع وابسته از تاریخ 28 لغایت31 اردیبهشت‌ماه سال جاری در جوار پل تاریخی شهرستان، محل برگزاری نمایشگاه‌های بین‌المللی استان اصفهان برگزار خواهد شد

به گزارش پایگاه خبری هتل‌جار، هشتمین نمایشگاه بین‌المللی صنعت گردشگری، هتلداری و صنایع وابسته از تاریخ 28 لغایت31 اردیبهشت‌ماه سال جاری در جوار پل تاریخی شهرستان، محل برگزاری نمایشگاه‌های بین‌المللی استان اصفهان برگزار خواهد شد.

با توجه به برگزاری موفق این نمایشگاه در سال گذشته که پس از چندین سال وقفه در اصفهان، قطب گردشگری ایران برگزار شد، برنامه‌ریزی‌های لازم برای برگزاری دور بعدی این نمایشگاه در اردیبهشت‌ماه 95 صورت گرفت تا بار دیگر فعالان صنعت گردشگری، صنایع دستی، میراث فرهنگی و زیرگروه‌های وابسته به آن در بخش‌های مختلف بتوانند دستاوردها، محصولات و خدمات خود را در فضایی تخصصی به نمایش بگذارند.

این نمایشگاه با هدف توسعه بازار گردشگری، رونق بخشی به این صنعت پاک و غیرآلاینده و افزایش سهم کشور در بازار جهانی گردشگری با افزایش توان داخلی برگزار خواهد شد.

انتخاب زمان برگزاری این نمایشگاه در اردیبهشت‌ماه که فصل اوج گردشگری داخلی و خارجی در شهر اصفهان است، در موفقیت این نمایشگاه و بازدهی هر چه بیشتر آن مؤثر خواهد بود.

متقاضیان این نمایشگاه از جمله دفاتر خدمات مسافرتی، آژانس@ها و هتل‌ها، ارائه‌دهندگان خدمات مربوط به هتلداری نظیر خودروهای تشریفاتی و تجهیزات نظافت هتل، ارائه دهندگان خوراک‌های سنتی و محلی، انواع صنایع دستی، نشریات تخصصی حوزه گردشگری، انجمن‌ها، شرکت‌های هواپیمایی، خطوط هوایی، شرکت‌های سرمایه‌گذاری حوزه گردشگری، مراکز توریسم درمانی، مراکز اقامتی ویژه، ارائه‌دهندگان ماشین‌های ویژه کاروان‌های گردشگری، فعالان زیرگروه‌های خطوط هوایی، انجمن‌ها، اتحادیه‌ها و مؤسسات آموزشی مرتبط و زیرگروه توریسم درمانی، توریسم ورزشی و توریسم هوایی و... می@توانند در این نمایشگاه مشارکت داشته باشند.