کد خبر: ۸۷۷
تاریخ انتشار: ۰۱ ارديبهشت ۱۳۹۵ - ۱۴:۲۱
به گفته محمدرضا مسروری، مالک هتل فلور، این هتل به عنوان تنها هتل شهرستان خلخال با سرمایه‌گذاری بخش خصوصی در امتداد جاده زیبای اصالم - خالخال واقع شده است.
به گزارش پایگاه خبری هتل‌جار، محمدرضا مسروری سرمایه‌گذار و مالک هتل فلور در مصاحبه با خبرنگار هتل‌جار اظهار داشت: هتل فلور در مسیر ورودی شمال شهر خلخال، در 5 طبقه که شامل سه طبقه اتاق و دو طبقه نیز به عنوان بخش لابی، پذیرش، پارکینگ و رستوران هتل و در مساحتی بالغ بر 1700 متر مربع احداث شده است.

وی افزود: این هتل سه ستاره شامل 20 اتاق یک و دو تخته و همچنین 4 سوئیت‌آپارتمان است که در سال 94 و به مناسبت هفته دولت به طور رسمی افتتاح و راه‌اندازی شد.

مسروری با اشاره به سرمایه‌گذاری بیش از دو میلیارد تومانی برای احداث این هتل، اضافه کرد: برای ساخت این هتل چیزی در حدود 2 میلیارد و 200 میلیون تومان هزینه شده است که از از این مبلغ، پانصد میلیون تومان از طریق دریافت وام با سود 24 درصد و سایر هزینه‌ها توسط شخص بنده تامین شده است.

مالک هتل فلور خلخال در پایان به سوابق خود در زمینه گردشگری و هتلداری اشاره کرد و گفت: حدود 15 سال در شهر خلخال رستوران‌دار بوده و با توجه به نیاز این شهر به هتل برای اقامت گردشگران و همچنین درخواست مسئولان از جمله استاندار و فرمانداری شهرستان، وارد این حوزه شده‌ام.

در ادامه تصاویری از این هتل زیبا را مشاهده می‌نمایید.