کد خبر: ۸۵۰
تاریخ انتشار: ۲۴ فروردين ۱۳۹۵ - ۲۱:۲۸
مدیرعامل و رئیس هیات مدیره گروه هتل‌های هما با صدور احکام جداگانه‌، سرپرست جدید اداره کل فناوری اطلاعات و همچنین مدیر جدید حسابرسی داخلی گروه هتل‌های هما را منصوب کردند.

به گزارش پایگاه خبری هتل‌جار و به نقل از روابط‌عمومی گروه هتل‌های هما، مدیرعامل و رئیس هیات مدیره این مجموعه با صدور احکام جداگانه‌، سرپرست جدید اداره کل فناوری اطلاعات و همچنین مدیر جدید حسابرسی داخلی گروه هتل‌های هما را منصوب کردند. 


انتصاب سرپرست جدید اداره کل فناوری اطلاعات گروه هتل‌های هما 

مدیرعامل گروه هتل‌های هما طی حکمی "سید علیرضا هاشمی‌نسب" را به سمت سرپرست اداره کل فناوری اطلاعات گروه منصوب کرد. 

"علی رحیم‌پور" در این حکم بر ضرورت استفاده از آخرین دستاوردهای علمی و تجربی حوزه فناوری اطلاعات تاکید کرده است.

 در این حکم آمده است: « با عنایت به ضرورت نوسازی سیستم نرم‌افزاری گروه و استفاده از آخرین دستاوردهای علمی و تجربی در حوزه فناوری اطلاعات و همچنین کمک به شفاف‌سازی هرچه بیشتر عملیات اجرایی به ویژه در بخش‌های مالی، پشتیبانی و اداری شرکت؛ جنابعالی به عنوان سرپرست اداره کل فناوری اطلاعات منصوب می‌شوید. امید است با اتکال به خداوند منان و تعهد و تخصصی که در این زمینه دارید در انجام وظایف محوله موفق باشید. قطعا استقرار و ارتقاء کیفیت خدمات نرم‌افزاری شرکت در جهت پاسخگویی و رفع نیاز بخش‌های ستادی و هتل‌های تابعه، بازاریابی مبتنی بر فضای وب، حفظ و ارتقاء بازار مبتنی بر توسعه عملیات بازارداری و باشگاه مشتریان وفادار از جمله مواردی است که بایستی به فوریت در دستور کار قرار گیرد».

لازم به ذکر است که پیش از این بهزاد فقیهی مدیریت اداره کل فناوری اطلاعات گروه هتل‌های هما را بر عهده داشت.


انتصاب مدیر حسابرسی داخلی گروه هتل‌های هما

رییس هیات‌مدیره گروه هتل‌های هما در حکمی "طوفان اسبقی خانقاه" را به سمت مدیر حسابرسی داخلی گروه هتل‌های هما منصوب کرد.

 "عمیدالدین فهری" در این حکم بر اجرایی نمودن منشور فعالیت حسابرسی داخلی تاکید کرد.

 در این حکم آمده است: « نظر به تعهد و تجارب ارزشمند جنابعالی و با عنایت به مصوبه مورخ 7/1/94 هیات‌مدیره شرکت، به موجب این حکم به عنوان مدیر حسابرسی داخلی شرکت منصوب می‌گردید. امید است با استعانت از خداوند متعال در راستای اهداف عالی نظام، ضمن بهره‌گیری از ظرفیت‌های موجود شرکت و اجرایی نمودن منشور فعالیت حسابرسی داخلی موفق و موید باشید. توفیق روزافزون جنابعالی را از درگاه ایزدمنان خواستارم ».