کد خبر: ۸۴۷
تاریخ انتشار: ۲۴ فروردين ۱۳۹۵ - ۱۵:۴۷
استاندار کرمان خبر داد:
استاندار کرمان از اقامت اولین گروه از گردشگران خارجی در هتل کپری منطقه قلعه‌گنج استان کرمان خبر داد و اظهار داشت: با حمایت دولت تدبیر و امید و به خصوص بنیاد مستضعفان موفق شدیم شهرستان قلعه‌گنج را در بخش گردشگری به درآمدزایی برسانیم.
به گزارش پایگاه خبری هتل‌جار و به نقل از ایسنا،علیرضا رزم حسینی استاندار کرمان گفت: در سال جاری 6000 گردشگر از قلعه‌گنج بازدید داشته‌اند و برای اولین بار 60 گردشگر خارجی در ایام نوروز در هتل کپری شهرستان اقامت داشتند.

استاندار کرمان ادامه داد: استان کرمان پرداختن به موضوع اقتصاد مقاومتی را در دولت تدبیر و امید از سال 92 به خوبی آغاز کرد و توانست محروم‌ترین شهرستان استان (قلعه گنج) را در این بخش درآمدزا کند.

وی افزود: اگرچه دولت‌های قبل در شهرستان قلعه گنج اقدامات زیادی را انجام داده‌اند، اما نتوانسته‌اند مردم این شهرستان را توانمند کنند. ما با همت دولت تدبیر و امید قصد داریم درآمدی متوازن را در قلعه گنج که دارای گنج‌های زیاد است، ایجاد کنیم.

رزم حسینی تصریح کرد: در سال جاری 6000 گردشگر از قلعه گنج بازدید کرده‌اند و برای اولین بار 60 گردشگر خارجی در ایام نوروز در هتل کپری این شهرستان اقامت داشتند. قلعه گنج یکی از امن‌ترین شهرستان‌های استان محسوب می‌شود.