کد خبر: ۸۴۶
تاریخ انتشار: ۲۴ فروردين ۱۳۹۵ - ۱۵:۱۶
تشریح برنامه‌های اتحادیه هتلداران تهران در سال جدید
محمدعلی فرخ‌مهر، رئیس اتحادیه هتلداران استان تهران با تشریح اقدامات صورت گرفته توسط این اتحادیه در سال گذشته تاکید کرد در سال جدید نیز بحث آموزش نیروی انسانی در حوزه هتلداری را به طور جدی دنبال خواهیم کرد.
به گزارش پایگاه خبری هتل‌جار، محمد‌علي فرخ‌مهر با اشاره به روند فعاليت اتحاديه در سال گذشته اظهار کرد: درسالي که گذشت فصل جديدي از فعاليت‌هاي اتحاديه آغاز شد که از ساختارهاي بنيادی فعاليت هتلداری محسوب مي‌شود.

وي افزود: تلاش بسياري صورت گرفت تا نگاه جديدی  به آموزشهای مرتبط با هتلداری صورت گيرد تا نيروی انسانی فعال در هتل‌ها با آموزشهاي تئوری و کاربردی تخصصی، به صحنه هتلداری ورود پيدا کنند.

فرخ‌مهر با تاکيد بر اهميت استاندارد‌سازي هتل‌ها خاطر نشان کرد: نيروی انسانی نقطه قوت هر هتل در امر خدمات‌رسانی به ميهمانان است و از اين رو آموزش نقش مهمی در اين زمينه دارد.

رئيس اتحاديه هتل‌ها و هتل آپارتمان‌هاي استان تهران افزود:در سال گذشته، آموزشهای تخصصی در اتحاديه با سرفصل‌های مقدماتی مانند فراگيری آداب و معاشرت و آموزش اطفاء حريق به عنوان دو اصل مهم در چارچوب هتلداری صرورت گرفت که با استقبال فراگيران و مديران هتل‌ها برگزار شد و همچنين موضوع خانه‌داری نيز به عنوان اولويت بعدی در دستور کار قرار گرفت.

وي خاطر نشان کرد: براي دوره‌های جديد مؤسسه در بخش آموزش سايت اتحاديه، اطلاعات لازم در خصوص دعوت از فراگيران و مديران هتل‌ها انجام مي‌شود که اميدواريم مديران هتل‌ها و پرسنل آنها حضوری فعال در اين دوره‌ها داشته باشند.

فرخ‌مهر در ادامه با اشاره به برنامه‌های اتحاديه در سال جديد گفت: در راستای توسعه دانش محوري اتحاديه، با برنامه‌ريزي صورت گرفته سعی داريم تا با استفاده از استعدادهای بالقوه در مؤسسه و نيز مديريت آن، بتوانيم در اين زمينه فعاليت بيشتری داشته باشيم که در آينده نزديک، اطلاع رسانی لازم در اين زمينه انجام خواهد شد.