کد خبر: ۸۳۷
تاریخ انتشار: ۲۲ فروردين ۱۳۹۵ - ۱۰:۵۰
تعداد نظرات: ۲ نظر
رئیس جامعه تورگردانان:
ابراهیم پورفرج، رئیس جامعه تورگردانان گفت: با صدور نامه‌ای به مدیران دفاتر خدمات مسافرتی از آنها درخواست کرده‌ایم موارد تخطی هتل‌ها از نرخ مصوب معاونت گردشگری سازمان میراث فرهنگی را اطلاع دهند.
به گزارش پایگاه خبری هتل‌جار، ابراهیم پورفرج؛ رئیس جامعه تورگردانان ایران در خصوص نامه اخیر این جامعه که خطاب به مدیران دفاتر خدمات مسافرتی و سایر اعضای جامعه تورگردانان منتشر شده اظهار داشت: این یک نامه عادیست و امری معمول در روال کار اداریست.


پورفرج گفت: با توجه به ابلاغیه معاونت گردشگری سازمان میراث فرهنگی مورخ 15 / 10 / 94 مبنی بر افزایش حداکثر 12 درصدی نرخ ‌تاسیسات گردشگری، این احتمال وجود دارد که برخی از واحدهای اقامتی نرخ خود را خارج از این مصوبه افزایش داده باشند.

رئیس جامعه تورگردانان ایران ادامه داد: از مدیران محترم دفاتر و آژانس‌های خدمات مسافرتی تقاضا کرده‌ایم تا طی مدت یک هفته آینده با بررسی نرخ و میزان افزایش قیمت واحدهای اقامتی، چنانچه از این تخطی وجود داشته باشد، جامعه تورگردانان را مطلع ساخته تا با بررسی در ستاد اسکان جامعه تصمیمات لازم در این خصوص اتخاذ شود.

ابراهیم پورفرج در بخش پایانی صحبت‌های خود در خصوص پروژه هتل فرشته پاسارگاد تهران و فوت "زها حدید" که طراحی این پروژه را بر عهده داشت، به خبرنگار پایگاه خبری هتل‌جار گفت: فوت "زها حدید" هیچ مشکلی در ادامه کار ساخت و احداث این هتل به وجود نخواهد آورد زیرا طراحی قبلا به صورت کامل و از صفر تا صد آماده شده است و در این میان حتی اگر نیازی به راهنمایی و مشاوره نیز احساس شود با توجه به تیم بسیار قوی که این طراح در اختیار داشته و دارد هیچ مشکلی وجود نخواهد داشت.

نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۲
در انتظار بررسی: ۱
غیر قابل انتشار: ۰
hoteljar
حمید دلجو
|
hoteljar
|
۱۶:۱۲ - ۱۳۹۵/۰۱/۲۲
hoteljar
0
0
hoteljar همکاران هتل دار و مدیران محترم هتلها
و تاسیسات اقامتی وخصوصا هیات مدیره محترم جوامع هتلداری شایسته است جوابگوی آقای پورفرج که بنده سعادت آشنایی با او را از دهه 80 دارم خصوصا بعدا از انتصاب شان در جامعه تورگردان را دارم ، در طول عمر کاریشان به سیاست کاری شان کاملا آگاه شدم.
ضمن احترام ب قانون و دستورالملهای سازمان مطبوعیه متولی.
باید نوشت! آقای پور فرج عزیز...

گر حکم شود مست گیرند!!!
در شهر هر انکه هست گیرند!

یاد باد آن روزگاران...
که نرخ اتاقهای هتلها دلاری بود ،... و
آژانس داران بیشتر از هتلداران کشور منافع اسکان جهانگردان را نسیب خودشان میکردن!!!!!

دست مریزاد...!!!
این هم از بی یار و یاور بدون مالکان هتلدار کشور!
که با کمال احترام ب ایشان ،
ظابط قضایی هم شدن!
hoteljar
رسول
|
hoteljar
|
۱۷:۱۷ - ۱۳۹۵/۰۱/۲۴
hoteljar
0
0
hoteljar آخه یکی نیست بهش بگه تو سر پیازی ته پیازی داروغه ای مستنطقی چی هستی آخه؟