کد خبر: ۸۳۶
تاریخ انتشار: ۲۳ فروردين ۱۳۹۵ - ۱۴:۰۷
در این بخش سعی داریم تا با معرفی مدیران هتل‌های سراسر کشور، در جهت معرفی بیش از پیش آنها گامی برداشته باشیم. به عنوان اولین مدیر به سراغ "امیرعباس بشاش" مدیرکل هتل بین‌المللی خلیج فارس، به عنوان یکی از جوانترین مدیران هتل کشور رفته ایم. با ما همراه باشید.
به گزارش پایگاه خبری هتل‌جار، امیر‌عباس بشاش متولد 11 فروردین سال 1365 در تهران است. 

مدیر کنونی هتل بین‌المللی خلیج فارس پس از پشت سر گذاشتن تحصیلات متوسطه در مجتمع آموزشی امام صادق ( ع ) در شاخه ریاضی‌-‌‌ فیزیک، وارد دانشگاه شد و دوره‌های مختلف تحصیل دانشگاهی را نیز به ترتیب در رشته‌های متالوژی مواد ریخته‌گری و صنعتی، کامپیوتر و IT، و همچنین رشته مدیریت هتلداری سپری کرد. "بشاش" همچنین همزمان با تحصیل در دانشگاه، فعالیت خود در زمینه هتلداری را نیز آغاز نمود. 


امیر‌عباس بشاش در رابطه با شروع فعالیت خود در هتلداری می‌گوید: با توجه به اینکه خانواده من از سال 1310 در زمینه‌های توریسم، گردشگری و هتلداری فعال بوده‌اند، بر این اساس بنده نیز در جهت ادامه راه بزرگان خانواده وارد این صنعت شدم و در طول این مدت همواره سعی کرده‌ام در تمامی حوزه‌های مربوط به این صنعت تجربه کسب کنم تا در نهایت بتوانم مدیری موفق، لایق و شایسته در این زمینه باشم.

"بشاش" بزرگترین حامیان و مشوقان اصلی خود در طول این مدت را در درجه اول خانواده علی‌الخصوص پدر خود معرفی و همچنین از زحمات فراوان محمد‌علی فرخمهر، رئیس اتحادیه هتلداران استان تهران به عنوان یک استاد و راهنما تقدیر و تشکر نمود.


از جمله سوابق کاری امیر‌عباس بشاش در حوزه گردشگری و هتلداری می‌توان به :

- مدیر‌کل هتل بین‌المللی پنج ستاره خلیج فارس بندرعباس

- مدیر هتل بین‌الملل در قشم

- مدیر هتل دریا در قشم

- مدیر هتل هالی در تهران

- مشاور IT مدیرعامل گروه هتل‌های پارس

- مشاور مدیرعامل شرکت گردشگری فلامینگو کیمیا در قشم و ... اشاره کرد.مدیرکل هتل بین‌المللی خلیج فارس همچنین در حوزه‌های دیگری مانند مهندسی IT و غواصی نیز دارای سابقه فعالیت است که در این میان می‌توان به عضویت در تیم‌های طراحی وب و برنامه‌نویسی آمیتیس، هالی هاست، جوملا فارسی و سایت مرکز غواصی ایران، عضویت در شرکت آرماندیس عمران ایرانیان، عضویت در شرکت ایده نمای شرق و همچنین اخذ مدرک مدرس بین‌المللی غواصی CMAS اشاره کرد.