کد خبر: ۷۹۲
تاریخ انتشار: ۱۶ اسفند ۱۳۹۴ - ۱۷:۲۳
قابل توجه مدیران و دست‌اندرکاران صنعت هتلداری کشور
موسسه تخصصی سوزیانا فعال در حوزه‌های تجاری، آموزشی و پژوهشی مدیریت کافی‌شاپ و قهوه‌داری اقدام به برگزاری کارگاه‌های آموزشی مدیریت پیشرفته کافی‌شاپ نموده است.
به گزارش پایگاه خبری هتل‌جار، موسسه تخصصی سوزیانا فعال در حوزه‌های تجاری، آموزشی و پژوهشی مدیریت کافی‌شاپ و قهوه‌داری با همکاری کلینیک رونق کسب‌ و کار، اقدام به برگزاری کارگاه‌های آموزشی مدیریت پیشرفته کافی‌شاپ نموده است.

این دوره‌های آموزشی برای اولین بار در کشور و با رویکرد مدیریت اجرایی، جذب و حفظ مشتری با هدف افزایش فروش و انباشت سرمایه در این حرفه و سایر حوزه‌های مرتبط از جمله هتلداری، برگزار خواهد شد.


دوره‌های مذکور به مدت یک روز در تاریخ 24 اسفندماه سال جاری و همچنین 24 فروردین‌ماه سال آینده و با توجه به تعداد شرکت‌کنندگان در یکی از مکان‌های سالن همایش سازمان صدا و سیما یا دانشگاه شهید بهشتی تهران برگزار شده و در پایان به حاضرین در این دوره گواهینامه معتبر و مورد تایید سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی کشور اعطا خواهد شد.

از جمله مهم‌ترین سر‌ فصل‌های مورد اشاره در این دوره می‌توان به :

- وظایف و ویژگی‌های یک مدیر موفق کافی‌شاپ

- رهبری پرسنل در کافی‌شاپ، مدیریت خرید و انبار

- مدیریت فروش حرفه‌ای در کافی شاپ

- بازاریابی مدرن و وفادار‌سازی مشتری

- افزایش بهره‌وری و درآمدزایی کافی شاپ

- تحلیل رفتار و زبان بدن مشتری جهت رفع نیازها

- تحلیل و سازگار نمودن مدل A.I.D.A در مدیریت کافی‌شاپ

و سایر سر‌ فصل‌های مربوط اشاره کرد که توسط اساتید مطرح و برجسته حوزه مدیریت و قهوه داری همچون: دکتر مازیار میر ( دکترای مدیریت و رهبری )، وحید خوشباف ( کارشناس ارشد مدیریت از اینستیتو ایندیان ) و همچنین جناب آقای عنایت‌الله مرشدی ( عضو رسمی و دانش‌آموخته انجمن تخصصی قهوه آمریکا ) آموزش داده خواهد شد.


علاقه‌مندان جهت ثبت‌نام و حضور در این دوره‌های یک روزه می‌توانند با در دست داشتن مدارک لازم، تکمیل فرم ثبت‌نام و همچنین پرداخت فیش واریزی به مبلغ 4200000 هزار ریال به شماره کارت‌های:

- 6104337996909436 بانک ملت به نام آقای عنایت‌الله مرشدی

- 6221061062467404 بانک پارسیان به نام آقای عنایت‌الله مرشدی

و یا پرداخت نقدی به محل دبیرخانه کارگاه به نشانی: تهران – خیابان ولی‌عصر – بالاتر از پارک ساعی – کوچه 36 – مجتمع ولی‌عصر 1 – طبقه اول – واحد 113 مراجعه نمایند.

مدارک مورد نیاز جهت ثبت‌نام: 

- کپی کارت ملی

- 3 قطعه عکس 3 * 4

جهت کسب اطلاعات بیشتر و ثبت نام تلفنی می‌توانید با شماره زیر تماس حاصل فرمایید: 02188674886