کد خبر: ۷۲۶
تاریخ انتشار: ۱۹ بهمن ۱۳۹۴ - ۱۶:۴۰
پایگاه خبری هتل جار - از ویژگی های بارز و قابل توجه این مجموعه، طراحی بسیار زیبا و منحصر به فرد است که نمادی از معماری مدرن و اجرایی بسیار دقیق و چشم نواز از هنر ایرانی را دارا می باشد.
معرفی مجتمع سیاحتی و تفریحی امیرکبیر

مجتمع سیاحتی و تفریحی امیرکبیر با تشریک مساعی سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران و مشارکت صندوق حمایت از بازنشستگی آینده ساز، تاسیس و کلیه مستحدثات مجتمع در محوطه ای به مساحت 73 هکتار در شرق شهر صنعتی اراک و متعلق به مجتمع بنا شده است.

 در حال حاضر در این مجتمع، شهربازی و هتل پنج ستاره امیرکبیر با منابع مالی صندوق حمایت و بازنشستگی آینده ساز، تاسیس و مورد بهره برداری قرار گرفته و همچنین با اتمام و تکمیل سایر پروژه های در حال طراحی و ساخت از جمله مجتمع مسکونی بهاران، سالن اجلاس، اسکی چهار فصل، تله کابین، رستوران گردان، مجتمع تجارت بین الملل اراک و مراکز خرید متنوع و متعدد، این مجتمع را به یکی از بزرگترین و جذاب ترین قطب های گردشگری کشور تبدیل خواهد کرد.


از ویژگی های بارز و قابل توجه این مجتمع جاذبه های طبیعی آن از جمله 15 هکتار فضای سبز در میان تپه ای به ارتفاع 200 متر در جنوب غربی محوطه بوده و همچنین طراحی بسیار زیبا و منحصر به فرد هتل امیرکبیر که نمادی از معماری مدرن و اجرایی بسیار دقیق و چشم نواز از هنر ایرانی را دارا می باشد که به حق آن را به یک موزه تبدیل نموده است که خود عاملی جهت جذب گردشگران داخلی و خارجی مجتمع سیاحتی و تفریحی امیرکبیر شده است.


اهداف و خط مشی مجتمع سیاحتی و تفریحی امیرکبیر

مجتمع سیاحتی تفریحی امیر کبیر، با امکانات مطلوب اقامتی، پذیرائی و ورزشی هتل پنج ستاره در محیطی خاطره انگیز، تلاش می نماید خدمات خود را با حداکثر کیفیت در جهت تامین نیازها، انتظارات و افزایش رضایت هر چه بیشتر میهمانان و سایر ذینفعان ارائه نماید.

برای دستیابی به این اهداف، مجتمع متعهد به حرکت در محورهای ذیل است :

- تلاش مستمر جهت رفاه و آسایش میهمانان

- طبخ و ارائه غذای سالم، ایمن و بهداشتی
                                                                                  
- بهبود مستمر فرایندهای مجتمع و توسعه خدمات در راستای تامین نیازها و انتظارات میهمانان

- توسعه و بهبود مستمر منابع انسانی و جلب مشارکت آنان با ایجاد فضایی مناسب فعالیت، آموزش و ایجاد زمینه های همکاری آنان

- تعهد به رعایت قوانین و مقررات بهداشتی و ایمنی مواد غذاییمعرفی هتل پنج ستاره امیرکبیر

هتل پنج ستاره امیرکبیر در دامنه ارتفاعات شهر اراک در مجموعه سیاحتی و تفریحی امیرکبیر در زمینی به مساحت 25 هکتار در محیطی آرام و دلنشین به شکل عرشه کشتی در تیرماه 1384 افتتاح گردید.

 ساختمان اصلی این هتل به مساحت حدودی 10000 مترمربع دارای 75 اتاق در 7 طبقه شامل اتاق های یک تخته، دو تخته، سه تخته و سوئیت های یک و دو خوابه می باشد.تماس با هتل پنج ستاره امیرکبیر

آدرس : اراک – بلوار آیت الله اراکی – مجتمع سیاحتی و تفریحی امیرکبیر

تلفن : 08633124061 و 08633124071

فکس : 08633124060

شماره پیامک : 10008633124061

پست الکترونیک : info@hotelamirkabi.com

وب سایت : www.hotelamirkabir.com