کد خبر: ۱۷۶۵
تاریخ انتشار: ۲۱ خرداد ۱۳۹۶ - ۱۳:۵۳
لیونل مسی هتلی 4 ستاره در شهر بارسلونا خریداری کرده است.این هتل، هتلی 4 ستاره با 77 اتاق است که در نزدیکی ساحل قرار دارد و ...
لیونل مسی اخیراً هتل Mim de Sitges که در شهر بارسلوناست را خریداری کرده. این هتل، هتلی 4 ستاره با 777 اتاق است که در نزدیکی ساحل قرار دارد و مسئولان سابق این هتل، این خبر را به اروپا پرس اعلام کرده‌اند. گویا مسی برای خرید این هتل حدود 30 میلیون یورو هزینه کرده است و به زودی گروه Majestic مدیریت هتل را در دست خواهد گرفت. قیمت اتاق‌های این هتل برای هر شب اجاره بین 250 تا 300 یورو است.


این هتل در سال 2013 ساخته شده و دارای 77 اتاق، سالنی به وسعت 300 متر مربع، مرکز اسپا و ماساژ، مدار آب‌درمانی و تراس با استخر با منظره‌ای فوق‌‌‌العاده است.

مسی اخیراً شرکتی را در زمینه سرمایه‌گذاری در امور هتلینگ و آپارتمان ایجاد کرده و با همکاری با شرکت limecu España2010، شرکت جدید Rosotel را مدیریت خواهد کرد. فعالیت این شرکت در زمینه هتلداری، مدیریت بار، رستوران و هتل و آپارتمان است. مسی در این پروژه با برادرش رودریگو به همکاری می‌پردازد. البته این اولین سرمایه‌گذاری مسی در زمینه املاک نیست و او مالک برج روستاور در بارسلونا نیز هست.
منبع: تیتر خبر