کد خبر: ۱۷۴۵
تاریخ انتشار: ۰۷ خرداد ۱۳۹۶ - ۱۳:۴۰
نخستین نمایشگاه بین المللی تخصصی تجهیزات آشپزخانه‌های صنعتی، فست فودها، هتل‌ها و صنایع وابسته با حضور ده‌ها شرکت و واحد صنعتی تولیدی و خدماتی داخلی و خارجی از ۱۹ تا ۲۲ آبان ماه در محل نمایشگاه‌های بین المللی شهر آفتاب تهران برگزار می‌شود.

به گزارش گروه اقتصادی آنا از روابط عمومی اتاق اصناف ایران،‌ در این نمایشگاه ده‌ها واحد‌های صنعتی، کارگاه‌ها و کارخانه‌ها و شرکت‌های خدماتی از استان و مناطق مختلف کشور، نوین‌ترین و جدیدترین تولیدات، تجهیزات، صنایع و خدمات مربوط به آشپزخانه‌های صنعتی، هتل‌ها و صنایع مرتبط با این حوزه را ارائه و در معرض دید علاقمندان قرار خواهند داد.

همزمان با نخستین نمایشگاه بین المللی تخصصی تجهیزات آشپزخانه‌های صنعتی، فست فودها، هتل‌ها و صنایع وابسته علاوه بر شرکت‌های داخلی، نمایندگانی از کشورهای ترکیه، کره جنوبی، آلمان، اسپانیا، چین و تایوان نیز تولیدات، خدمات و توانمندی‌های خود را ارائه می‌کنند.

گام گذاشتن در مسیر تحقق شعار سال (اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال) توسعه هتل‌ها و مراکز اقامتی، جذب سرمایه گذار در حوزه هتل‌ها و مراکز اقامتی، اشتغالزائی و آشنائی با جدیدترین روش‌های روز هتلداری و جذب توریسم برخی از اهداف برگزاری نخستین نمایشگاه بین المللی تجهیزات آشپزخانه‌های صنعتی، هتل‌ها و صنایع وابسته است که در فضائی بالغ بر ۶ هزار متر مربع برگزار خواهد شد.