کد خبر: ۱۷۲۶
تاریخ انتشار: ۲۵ ارديبهشت ۱۳۹۶ - ۱۳:۰۳
معاون شرکت نمایشگاه های بین المللی اصفهان گفت:‌ نهمین نمایشگاه گردشگری و هتلداری و اولین نمایشگاه تجهیزات هتل، رستوران، فست فود و کافی شاپ در اصفهان با مشارکت یکصد نفر برگزار میشود.

جواد جلیلی اظهار داشت: معرفی آخرین تجهیزات و خدمات صنعت گردشگری، اطلاع رسانی به مخاطبان، ارتقای سطح کیفی خدمات، توسعه و رونق صنعت گردشگری، معرفی جدیدترین تجهیزات و خدمات حوزه های مرتبط و ایجاد انگیزه و رقابت برای فعالان این بخش از اهداف برگزاری این نمایشگاه ها است.

وی بیان داشت: نهمین نمایشگاه صنعت گردشگری و هتلداری و اولین نمایشگاه تجهیزات هتل، رستوران، فست فود و کافی شاپ از دو تا پنج خرداد ماه در محل نمایشگاه های بین المللی استان اصفهان برگزار می شود.

معاون شرکت نمایشگاه های بین المللی استان اصفهان ادامه داد: معرفی آخرین تجهیزات و خدمات صنعت گردشگری، اطلاع رسانی به مخاطبان، ارتقای سطح کیفی خدمات، توسعه و رونق صنعت گردشگری، معرفی جدیدترین تجهیزات و خدمات حوزه های مرتبط و ایجاد انگیزه و رقابت برای فعالان این بخش از اهداف برگزاری این نمایشگاه ها است.

وی اعلام کرد: در بخش نمایشگاه صنعت گردشگری، دفاتر هواپیمایی، آژانس های مسافرتی و گردشگری، هتل‌ها، نشریات و انجمن‌ها، مجموعه‌های ارایه دهندگان خدمات و همه بخش‌های مرتبط با این صنعت، به ارایه تازه ترین دستاوردها و خدمات خود می پردازند.

جلیلی بیان داشت: همچنین با برگزاری اولین نمایشگاه تجهیزات هتل، رستوران، فست فود و کافی شاپ، تلاش می‌شود تا ارائه دهندگان خدمات این بخش در فضایی نمایشگاهی به تعامل با مخاطبان، مجموعه های هدف و مشتریان خود بپردازند.

وی اعلام کرد: این دو رویداد، با حضور بیش از یکصد مشارکت کننده برپا خواهد شد.

معاون شرکت نمایشگاه های بین المللی استان اصفهان ادامه داد: نمایشگاه های مذکور در ساعت بازدید ۱۶ تا ۲۲، میزبان علاقمندان و متخصصان خواهد بود.