کد خبر: ۱۷۲۱
تاریخ انتشار: ۲۴ ارديبهشت ۱۳۹۶ - ۱۴:۳۷
نهمین نمایشگاه صنعت گردشگری و هتلداری و اولین نمایشگاه تجهیزات هتل، رستوران، فست فود و کافی شاپ از ۲ تا ۵ خرداد ماه در محل نمایشگاه های بین المللی استان اصفهان برگزار می شود. معاون مدیرعامل شرکت نمایشگاه های بین المللی استان اصفهان در این باره گفت: معرفی آخرین تجهیزات و خدمات صنعت گردشگری، اطلاع...

نهمین نمایشگاه صنعت گردشگری و هتلداری و اولین نمایشگاه تجهیزات هتل، رستوران، فست فود و کافی شاپ از ۲ تا ۵ خرداد ماه در محل نمایشگاه های بین المللی استان اصفهان برگزار می شود.

معاون مدیرعامل شرکت نمایشگاه های بین المللی استان اصفهان در این باره گفت: معرفی آخرین تجهیزات و خدمات صنعت گردشگری، اطلاع رسانی به مخاطبان، ارتقای سطح کیفی خدمات، توسعه و رونق صنعت گردشگری، معرفی جدیدترین تجهیزات و خدمات حوزه های مرتبط و ایجاد انگیزه و رقابت برای فعالان این بخش از اهداف برگزاری این نمایشگاه ها است.

جواد جلیلی افزود: در بخش نمایشگاه صنعت گردشگری، دفاتر هواپیمایی، آژانس های مسافرتی و گردشگری، هتل ها، نشریات و انجمن ها، مجموعه های ارایه دهندگان خدمات و کلیه بخش های مرتبط با این صنعت، به ارایه تازه ترین دستاوردها و خدمات خود می پردازند. همچنین با برگزاری اولین نمایشگاه تجهیزات هتل، رستوران، فست فود و کافی شاپ، تلاش می شود تا ارایه دهندگان خدمات این بخش در فضایی نمایشگاهی به تعامل با مخاطبان، مجموعه های هدف و مشتریان خود بپردازند.

وی اعلام کرد: این دو رویداد، با حضور بیش از یکصد مشارکت کننده برپا خواهد شد.

نمایشگاه های مذکور در ساعت بازدید ۱۶ تا ۲۲، میزبان علاقمندان و متخصصان خواهد بود.