کد خبر: ۱۷۱۵
تاریخ انتشار: ۲۳ ارديبهشت ۱۳۹۶ - ۱۴:۳۸
مراسم افتتاح هتل "شاهد" قم با حضور جمعی از مقامات کشوری و استانی برگزار شد

به گزارش روابط‌ عمومی هتل هویزه به نقل از پایگاه خبری هتل جار ، مراسم افتتاح هتل "شاهد" قم از زیرمجموعه‌های گروه هتل‌های کوثر همزمان با جشن نیمه شعبان و سالروز ولادت امام عصر ( عج ) با حضور گسترده مقامات ارشد بنیاد شهید و امور ایثارگان، فعالان صنعت گردشگری، هتلداران سراسر کشور و جمعی دیگر از مقامات و مدیران استانی و شهری قم برگزار شد.

در این مراسم علاوه بر سردار "انصاری" قائم‌مقام بنیاد شهید و امور ایثارگان، معاونت عمرانی استانداری قم، معاون فرهنگی و اجتماعی بنیاد شهید و امور ایثارگان، مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگان استان قم، رئیس جامعه هتلداران قم، مدیران سازمان سیاحتی کوثر و همچنین گروهی از خانواده شهدا و ایثارگان سراسر کشور، حضور داشتند.

این مراسم با تلاوتی چند از آیات کلام‌الله مجید، پخش سرود ملی جمهوری اسلامی ایران و اجرای تواشیح گروهی از جانبازان و ایثارگان هشت سال دفاع مقدس، آغاز و با سخنرانی "حمید کشایی" مدیرعامل گروه هتل‌های کوثر ادامه یافت.

کشایی در صحبت‌های خود با اشاره به اقدامات گروه هتل‌های کوثر در زمینه بازسازی و استانداردسازی هتل‌های زیرمجموعه خود، اظهار داشت: در سال گذشته بیش از 45 درصد از ضریب اشغال گروه هتل‌های کوثر به خانواده شهدا و ایثارگر اختصاص داشته است.

سردار محسن انصاری، قائم‌مقام بنیاد شهید و امور ایثارگران نیز در اظهاراتی کوتاه ضمن تشکر از مدیرعامل و کادر اجرایی گروه هتل‌های کوثر به نقل از مقام معظم رهبری گفت: هر کجا نام شهید حضور دارد بایستی بهترین امکانات و خدمات فراهم شود.

تقدیر و تشکر و اهدای یادبود بنیاد نخبگان و دانش‌پژوهان شاهد و ایثارگر از مدیرعامل گروه هتل‌های کوثر به پاس اقدامات صورت گرفته این گروه در راستای خدمات‌رسانی به خانواده معزز شهدا و ایثاگر، پایان بخش این مراسم بود.

در بخش پایانی نیز با حضور قائم‌مقام و معاون فرهنگی بنیاد شهید و امور ایثاگران، هتل شاهد به طور رسمی افتتاح و مورد رونمایی قرار گرفت.