کد خبر: ۱۷۰۵
تاریخ انتشار: ۱۷ ارديبهشت ۱۳۹۶ - ۱۴:۵۴
آئین اختتامیه گردشگری نوروز ۹۶ در تاریخ ۱۲ اردیبهشت در سالن ایوان شمس برگزار شد. در این مراسم هوشیار پارسیان رئیس ستاد گردشگری شهرداری تهران ضمن تشکر از پرسنل خدوم و فعال در حوزه گردشگری، معاونین مناطق، سازمان های بیرون نهاد و درون نهاد، گزارش اجمالی از نحوه برگزاری گردشگری نوروز ۹۶ را به استماع شنوندگان رساند.


سپس از تولید «تهران کارت بین المللی»خبر داد و گفت:« این کارت جهت گسترش فرایند اجرای تورهای تهران گردی به صورت بین المللی است و خدماتی چون استفاده از حمل و نقل عمومی، تخفیف مراکز گردشگری، هتل ها و… را شامل می شود. همچنین شهروندان برای استفاده از تورهای بهاره می توانند با سامانه 137 تماس حاصل فرمایند و در تورها ثبت نام کنند.
در ادامه سعید کارگران معاون امور اجتماعی و فرهنگی منطقه ۱ به نمایندگی از معاونین اجتماعی و فرهنگی مناطق ضمن تشکر و قدردانی از زحمات دست اندرکاران ستاد گردشگری نوروزی به اهمیت گردشگری در جهان و دین اسلام اشاره کرده و از جایگاه گردشگری بین المللی در گذشته ایران یاد کرد.
در انتهای این مراسم از مدیران گردشگری برتر، سازمان های همراه ستاد نوروزی، مراکز گردشگری برتر، رسانه های همراه و دیگر فعالان تقدیر و تجلیل صورت پذیرفت.