کد خبر: ۱۷۰۰
تاریخ انتشار: ۱۴ ارديبهشت ۱۳۹۶ - ۱۳:۱۲
سالیان سفر با سال‌ها تجربه در فروش تورهای خارجی، یکی از مناسب‌ترین گزینه‌ها برای راهنمایی علاقمندان است و می‌تواند گردشگران را در انتخاب تورهای ارمنستان یاری کند.
ارمنستان را شاید بشود راحت‌ترین و کم‌هزینه‌ترین تور خارجی دانست که گردشگران را به خارج از مرزهای ایران می‌رساند. در چند سال اخیر این تور طرفداران زیادی برای خود دست و پا کرده است و ایرانیان برای مسافرت‌های کوتاه مدت، آن را بهترین گزینه می‌دانند. ایروان هم معروف‌ترین و توریستی ترین شهر ارمنستان است و اکثر گردشگران ایرانی انتخابی جز آن ندارند.

در این میان، عده بسیار زیادی از گردشگران مایلند که هزینه کمتری را برای تور ارمنستان بپردازند و سهم بیشتری از بودجه‌شان را به فعالیت‌های فوق برنامه در ارمنستان اختصاص دهند! اکثر این گردشگران هتل را به منزله جایی برای خوابیدن در نظر می‌گیرند و راضی به پرداخت هزینه گزاف برای هتل نیستند. بدون شک قیمت هتل، قیمت تور ارمنستان را هم تحت تأثیر مستقیم می‌گذارد و اقامت در هتلی ارزان می‌تواند هزینه‌های تور را تا حد زیادی کاهش دهد.

همین گردشگران هستند که همیشه سؤالاتی در مورد ارزان ترین هتل‌های ارمنستان می‌پرسند و خواستار سفر با تورهایی هستند که هتل برای‌شان در درجه آخر اهمیت قرار دارد! در زیر به معرفی سه هتل ازران قیمت در تور ایروان که مخاطبان ایرانی زیادی دارند می‌پردازیم؛

هتل مسکو هاوس یک انتخاب بی‌نهایت مناسب به شمار می‌رود و ایرانیان زیادی این هتل را برای اقامت در تور ارمنستان انتخاب می‌کنند. این هتل 3 ستاره موقعیت مکانی بسیار مناسبی دارد و در نزدیکی مراکز تفریحی و تجاری شهر ایروان واقع شده است. از حق نگذریم که امکانات خوبی هم در اختیار مهمان‌ها قرار می‌گیرد و اکثر مهمان‌ها از شرایط هتل و برخورد مسئولین آن رضایت داشته‌اند.

هتل سیل پلازا ، 3 ستاره دیگری‌ست که شرایط ویژه‌ای دارد. تمام اتاق‌های هتل پنجره‌های بزرگ با پرده‌های سفید رنگ دارند و نور بسیار زیادی در روز وارد اتاق‌ها می‌شود. فضای داخلی هتل بسیار پاکیزه است و این پاکیزگی با نظافت روزانه فضاهای عمومی و خصوصی هتل تشدید می‌شود. اتاق‌های بزرگی در این هتل وجود دارند و خدمات پزشکی هم از امکاناتی‌ست که می‌تواند اقامت در این هتل را برای سالمندان راحت‌تر کند.

هتل نور ایروان هم یکی دیگر از ارزان‌قیمت‌های تور ارمنستان است و فضای بی‌نهایت راحت و بی‌دغدغه‌ای را برای اقامت در ایروان به مهمان‌هایش هدیه می‌کند. این هل می‌تواند گزینه مناسبی برای آن دسته از گردشگران باشد که علاقمند به اسکان در فضاهای کم سر و صدا و خصوصی هستند. مبلمان و تختخواب‌ اتاق‌ها کاملاً شیک و راحت هستند و نظافت روزانه فضاها باعث می‌شود که هتل بسیار پاکیزه و جذاب به نظر برسد.

در مجموع بهتر است که پیش از تصمیم‌گیری در مورد تورهای ارمنستان و به خصوص تور ایروان، با کارشناسان امر مشورت کنید و سلیقه و خواسته‌های خود را در مورد تور موردعلاقه‌تان با آن‌ها در میان بگذارید تا به بهترین انتخاب ممکن برسید. سالیان سفر با سال‌ها تجربه در فروش تورهای خارجی، یکی از مناسب‌ترین گزینه‌ها برای راهنمایی علاقمندان است و می‌تواند گردشگران را در انتخاب تورهای ارمنستان یاری کند.