کد خبر: ۱۶۵۲
تاریخ انتشار: ۱۵ اسفند ۱۳۹۵ - ۱۱:۵۶
رئیس کمیسیون گردشگری اتاق بازرگانی خراسان‌رضوی گفت: نرخ هتل های نوروزی مشهد افزایش پیدا نمی کند و قیمت ها بر اساس نرخنامه سال ۹۵ محاسبه می شود.

محمد قانعی گفت ، با اشاره به نرخ قیمت هتل های یک تا پنج ستاره مشهد در نوروز سال آینده اظهار کرد: قیمت ها بر اساس نرخنامه سال ۹۵ محاسبه می شود با هدف حمایت از مسافران، در جهت ترقیب آنان برای اقامت در هتل ها و بهره مندی از خدمات این واحدها نرخ قیمت ها ثابت بوده و تغییری نخواهد کرد. همچنین در هفته دوم تعطیلات نوروزی از سوی هتل های مشهد اعلام تخفیف به منظور جذب بیشتر مسافران نیز صورت می گیرد.


وی افزود: در حال حاضر ۲۰۶ هتل در خراسان رضوی فعال بوده و در حال آماده سازی برای پذیرایی زائران و مسافران نوروزی با جمعیتی بالغ بر ۷۵ هزار نفر شب را می باشد.

رئیس کمیسیون گردشگری اتاق بازرگانی خراسان‌رضوی خطاب به مسافرانی که قصد سفر به این استان را دارند، گفت: جهت سهولت و اطمینان خاطر مردم عزیز می توانند از طریق رزرواسیون الکترونیکی اقدام به رزرو هتل محل اقامت خود نمایند تا از نرخ های پائین تر و تخفیف های بیشتر بهره مند شوند.

وی تصریح کرد: تقریبا تمامی هتل ها در مشهد برای میزبانی و پذیرایی از مسافران نوروزی از آمادگی لازم و کافی برای بهترین میزبانی بهره مند شوند.

محمد قانعی با اشاره به وجود زیرساخت‌های اسکان زائر نیازی به ورود مراکز اقامتی دیگر در مشهد وجود نداشته و تمام خدمات مورد نیاز در نظر گرفته شده است، گفت: امیدواریم بتوانیم به مردم بهترین امکانات را بدهیم و از زائران امام هشتم به نحو شایسته پذیرایی کنیم.