کد خبر: ۱۴۵۸
تاریخ انتشار: ۰۷ آذر ۱۳۹۵ - ۱۴:۰۱
در غیاب روسای جامعه هتلداران و انجمن صنفی دفاتر مسافرتی برگزار شد
نشست فعالان و نمایندگان تشکل‌های گردشگری با رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری کشور در حالی روز گذشته برگزار شد که از روسای جامعه هتلداران و انجمن صنفی دفاتر مسافرتی ایران به عنوان دو تشکل بزرگ گردشگری کشور برای حضور در این نشست دعوت نشده بود.
به گزارش پایگاه خبری هتل‌جار و به نقل از دنیای اقتصاد، رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری کشور در این نشست ضمن تاکید بر افزایش همکاری تشکل‌ها و بخش خصوصی با سازمان میراث فرهنگی، اظهار داشت: حضور تشکل‌های گردشگری و بخش خصوصی در انجام ماموریت‌های سازمان میراث فرهنگی ضروری است.


دکتر "زهرا احمدی‌پور" ابراز داشت: همکاری مناسب تشکل‌ها می‌تواند به موفقیت ماموریت‌های این سازمان بینجامد و مطمئن هستم که موفقیت این سازمان به نفع بخش دولتی و بخش خصوصی است و همه از آن بهره‌مند می‌شوند.

رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری خطاب به نمایندگان تشکل‌های گردشگری گفت: برای پیشرفت صنعت گردشگری و پیشبرد اهداف و ماموریت‌های سازمان در این حوزه نیازمند اطلاعاتی هستیم که شما به‌عنوان بخش خصوصی ارائه می‌دهید.

معاون رئیس‌جمهور، نقش و وظیفه دولت در حوزه گردشگری را تسهیل‌گری معرفی کرد و افزود: بخش خصوصی روبه‌روی دولت نیست، بلکه کنار و همراه دولت است.

به گزارش پایگاه خبری هتل‌جار، نشست فعالان تشکل‌های گردشگری کشور با رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری در حالی برگزار شد که از روسای جامعه هتلداران و همچنین انجمن صنفی دفاتر مسافرتی ایران به عنوان نمایندگان دو تشکل بزرگ گردشگری کشور برای حضور در این نشست دعوت نشده بود.

جمشید حمزه‌زاده، رئیس جامعه هتلداران ایران در این رابطه به خبرنگار "دنیای اقتصاد" گفت: اگر به این صورت اعلام شده باشد که این جلسه تشکل‌ها بوده، اعتراض ما را برخواهد انگیخت.