کد خبر: ۱۴۵۰
تاریخ انتشار: ۰۳ آذر ۱۳۹۵ - ۱۵:۲۸
اقدام عجیب "سلطانی‌فر" علیه تشکل‌های خصوصی گردشگری در آخرین روز ریاست
در پی امضای ابلاغیه‌ای توسط "مسعود سلطانی‌فر" در آخرین روز ریاست در سازمان میراث فرهنگی، انجمن صنفی دفاتر خدمات مسافرت هوایی و جهانگردی ایران با ارائه شکایتی به دیوان عدالت اداری خواستار ابطال این مصوبه شده است.
به گزارش پایگاه خبری هتل‌جار و به نقل از روابط‌عمومی انجمن صنفی دفاتر خدمات مسافرت هوایی و جهانگردی ایران در پی امضای ابلاغیه‌ای توسط "مسعود سلطانی‌فر" در آخرین روز ریاست در سازمان میراث فرهنگی، انجمن صنفی دفاتر خدمات مسافرت هوایی و جهانگردی ایران با ارائه شکایتی به دیوان عدالت اداری خواستار ابطال این مصوبه شده است.

محمدحسن کرمانی، رئیس انجمن صنفی دفاتر خدمات مسافرت هوایی و جهانگردی ایران در بخشی از نامه خود خطاب به روسای انجمن‌های صنفی و مدیران دفاتر خدمات مسافرت هوایی و جهانگردی سراسر کشور، یادآور شده است: 

رئیس محترم سابق سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری در آخرین شب حضور در دفتر خود به جهت تسریع در به اتمام رساندن امور به جا مانده و با پیگیری جهت‌دار و هدفمند از سوی افرادی، مبادرت به امضاء ابلاغیه‌ای نموده که مورد اختلاف تشکل‌های ملی با آن سازمان بوده است. لازم است به اطلاع برسانم که این ابلاغیه برخلاف اظهارات ایشان در آخرین جلسه مذاکره در دفتر خودش می‌باشد.

کرمانی در پایان این نامه به شکایت نسبت به این مصوبه در دیوان عدالت اداری اشاره نموده و افزوده است: منتظر پاسخ هیات عمومی دیوان می‌باشیم که عینا به اطلاع خواهد رسید.