کد خبر: ۱۴۴۳
تاریخ انتشار: ۲۶ آبان ۱۳۹۵ - ۱۱:۴۲
در جریان سفر کاروان تدبیر و امید به شهر نمونه اقتصاد مقاومتی
دکتر زهرا احمدی‌پور، معاون رئیس‌جمهور و رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری همزمان با سفر جمعی از اعضای دولت تدبیر و امید به استان کرمان از هتل کپری شهرستان قلعه‌گنج بازدید کرد.
به گزارش پایگاه خبری هتل‌جار و به نقل از روابط‌عمومی سازمان میراث فرهنگی، دکتر زهرا احمدی‌پور، معاون رئیس‌جمهور و رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری همزمان با سفر جمعی از اعضای دولت تدبیر و امید به استان کرمان از هتل کپری شهرستان قلعه‌گنج بازدید کرد.

رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری در بازدید از بخش‌های مختلف این هتل به توسعه و ساخت هتل‌های سنتی و اقامتگاه‌های بوم‌گردی در نقاط مختلف کشور به منظور جذب هر چه بیشتر گردشگران و توسعه گردشگری، تاکید کرد.

دکتر "احمدی‌پور" ضمن تاکید بر توسعه، تقویت و تامین زیرساختهای مناسب گردشگری، اظهار داشت: یکی از موضوعاتی که در حوزه گردشگری باید به آن توجه ویژه داشت، ساخت و توسعه هتل‌های سنتی و اقامتگاه‌های بوم‌گردی در نقاط مختلف کشور است.

رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری کشور با اشاره به ضرورت نوآوری در ساخت مراکز اقامتی، ابراز داشت: استفاده از تجربیات جدید و ایجاد مراکز اقامتی جذاب، مانند هتل‌های سنتی و اقامتگاه‌های بوم‌گردی می‌تواند منجر به رونق گردشگری کشور شود.

لازم به ذکر است، هتل کپری پارسیان واقع در شهرستان قلعه‌گنج استان کرمان در زمینی به مساحت 1 هکتار و با سرمایه‌گذاری بنیاد مستضعفان، فروردین‌ماه سال جاری به بهره‌برداری رسید و ظرفیت اقامت 60 نفر در هر شب را داراست.