کد خبر: ۱۴۲۲
تاریخ انتشار: ۱۸ آبان ۱۳۹۵ - ۱۳:۲۸
دکتر "جمشید حمزه‌زاده" با ارسال نامه‌ای به مدیر مسئول پایگاه خبری هتل‌جار از اقدامات این رسانه در راستای برقرای تعامل و انسجام میان فعالان حوزه گردشگری کشور، تقدیر و تشکر به عمل آورد.
به گزارش پایگاه خبری هتل‌جار، دکتر "جمشید حمزه‌زاده" با ارسال نامه‌ای به مدیر مسئول پایگاه خبری هتل‌جار از اقدامات این رسانه در راستای برقرای تعامل و انسجام میان فعالان حوزه گردشگری کشور، تقدیر و تشکر به عمل آورد.

متن نامه رئیس جامعه هتلداران ایران خطاب به مدیر مسئول پایگاه خبری هتل‌جار به شرح زیر است: 


مدیر مسئول محترم پایگاه خبری هتل‌جار

صنعت گردشگری بیش از همه چیز صنعت تعامل، انسجام و حرکت جمعی است و تمامی عرصه‌های این صنعت با ارتباط یکپارچه و هماهنگ دست‌اندرکاران و فعالان این بخش به منصه ظهور خواهد رسید.

ضمن تبریک انتصاب رئیس جدید سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری، بدینوسیله از ابراز لطف جنابعالی در خصوص اینجانب سپاس‌گذاری نموده و امیدوارم در آینده نزدیک شاهد رشد و توسعه بیش از پیش حوزه گردشگری کشور باشیم.

بی‌شک تلاش گروهی و دلسوزانه، انسجام جمعی و همگرایی تمامی همکاران عرصه میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری چه در دولت و چه در بخش خصوصی زمینه‌ساز آینده‌ای بهتر برای این حوزه خواهد بود.

علیرغم عدم تمایل و خواست اینجانب، حرکت خودجوش تشکل‌های گردشگری و دست‌اندرکاران این صنعت در پیشنهاد اینجانب را بسیار ارزشمندتر از پست و مقام دانسته و امیدوارم به زودی بخش خصوصی و تشکل‌های گردشگری به جایگاه واقعی و متعالی خود دست یابند.


جمشید حمزه‌زاده

رئیس جامعه هتلداران ایران