کد خبر: ۱۴۱۴
تاریخ انتشار: ۱۵ آبان ۱۳۹۵ - ۱۶:۳۰
تعداد نظرات: ۱ نظر
شایعه یا واقعیت
مدیرکل روابط‌عمومی سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری، احتمال ریاست "زهرا احمدی‌پور" در این سازمان را قوی دانست و اظهار داشت: هنوز حکم رسمی برای سازمان فرستاده نشده است.
به گزارش پایگاه خبری هتل‌جار و به نقل از ایلنا، مدیرکل روابط‌عمومی سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری، احتمال ریاست "زهرا احمدی‌پور" در این سازمان را قوی دانست و اظهار داشت: هنوز حکم رسمی برای سازمان فرستاده نشده است.

حمید ضیایی‌پرور در مورد خبر انتصاب "زهرا احمدی‌پور" به عنوان ریاست سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری گفت: هنوز حکم رسمی در این‌باره به دست ما نرسیده است اما براساس شنیده‌های ما از برخی مقامات مطلع، احتمال صحت این خبر زیاد است.

از سوی دیگر و به نقل از ایران آنلاین، "زهرا احمدی‌پور" این انتصاب را تائید و ابراز داشت: در حال حاضر حکم به دست من نرسیده است و مشغول شرکت در جلسات مختلفی با مدیران این سازمان و بررسی شرایط این سازمان هستم.

این خبر در حالی امروز دست به دست می‌شود که بسیاری از فعالان صنعت گردشگری این خبر را شایعه و ساخته و پرداخته رسانه‌ها می‌دانند.
نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۱
در انتظار بررسی: ۳
غیر قابل انتشار: ۰
hoteljar
ناشناس
|
hoteljar
|
۰۶:۴۷ - ۱۳۹۵/۰۸/۱۶
hoteljar
0
0
hoteljar واقعاً جای تاسف داره. متاسفم واسه این سازمان و این طرز فکر دولتمردان. واقعاً قحط الرجل بود؟؟؟ بنده خدا درحد یک دقیقه هم تو این صنعت سابقه نداره. باید قبول کنیم گردشگری واسه آقایان فقط در حد یک شعاره، نه بیشتر.