کد خبر: ۱۳۸۵
تاریخ انتشار: ۰۴ آبان ۱۳۹۵ - ۱۳:۴۸
جدی‌ترین گزینه ریاست سازمان میراث فرهنگی را بهتر بشناسیم
دکتر "جمشید حمزه‌زاده" از شانس بسیار بالایی برای تصدی پست ریاست سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری برخوردار است.
پایگاه خبری هتل‌جار - اخبار منتشر شده در محافل غیررسمی مبنی بر این است که جمشید حمزه‌زاده، رئیس جامعه هتلداران ایران از شانس بسیار بالایی برای تصدی پست ریاست سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری برخوردار است و مذاکرات با وی جهت پذیرش این سمت در حال انجام است.همچنین به نظر می‌رسد که تشکل‌های صنفی، انجمن‌ها و اتحادیه‌های فعال در حوزه گردشگری و هتلداری کشور در حال تهیه بیانیه‌هایی با محوریت حمایت از ریاست "حمزه‌زاده" در سازمان میراث فرهنگی هستند.

از قرار معلوم و بر اساس اخبار واصله، روز گذشته جلسات متعددی با حضور "جمشید حمزه‌زاده" در خصوص این موضوع برگزار شده است، زیرا تماس‌های خبرنگار پایگاه خبری هتل‌جار جهت پیگیری و اطلاع از صحت و سقم این اخبار، بی‌نتیجه بوده است.و اما "جمشید حمزه‌زاده" کیست؟ حمزه‌زاده چهره‌ای شناخته شده در صنعت گردشگری و هتلداری ایران به حساب می‌آید و علاوه بر تصدی امور اجرایی در سطح عالی، همواره تعامل بسیار نزدیکی با مراکز علمی و دانشگاهی داشته است.

حضور در راس بزرگترین تشکل هتلداری کشور ( جامعه هتلداران ) به عنوان رئیس، تدریس در قطب علوم انسانی خاورمیانه ( دانشگاه علامه‌طباطبایی ) در حوزه‌های مرتبط با گردشگری و هتلداری و همچنین مدیریت در یکی از بزرگترین گروه‌های هتلداری کشور ( گروه هتل‌های پارس )، حمزه‌زاده را تبدیل به فردی لایق و کارآزموده در این حوزه نموده است.

علاوه بر موارد ذکر شده از دیگر سوابق اجرایی وی می‌توان به ریاست ستاد تسهیلات سفرهای کشور و همچنین مدیرکل برنامه‌ریزی و توسعه گردشگری داخلی سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری کشور اشاره داشت که قطعا این سابقه درخشان مدنظر مشاوران ریاست‌جمهوری برای معرفی وی به عنوان رئیس سازمان میراث فرهنگی، قرار گرفته است.

پایگاه خبری هتل‌جار فارغ از شایعات موجود پیرامون انتخاب و یا عدم انتخاب دکتر جمشید حمزه‌زاده، این اتفاق را به فال نیک گرفته و امیدوار است که سکان گردشگری کشور به دست افراد لایق و شایسته‌ای همچون ایشان افتاده تا مسیری را که "مسعود سلطانی‌فر" تا بدین لحظه پیموده است، ادامه دهد.


مدیر مسئول پایگاه خبری هتل‌جار