کد خبر: ۱۳۶۵
تاریخ انتشار: ۲۶ مهر ۱۳۹۵ - ۱۲:۴۱
با حضور معاون گردشگری سازمان میراث فرهنگی برگزار شد
مراسم رونمایی از پوستر دهمین نمایشگاه بین‌المللی گردشگری و صنایع وابسته، عصر دیروز به میزبانی شرکت توسعه گردشگری ایران در محل هتل بین‌المللی "لاله" تهران و با حضور مرتضی رحمانی‌موحد، معاون گردشگری سازمان میراث فرهنگی، برگزار شد.
به گزارش پایگاه خبری هتل‌جار و به نقل از روابط‌عمومی شرکت توسعه گردشگری ایران، مراسم رونمایی از پوستر دهمین نمایشگاه بین‌المللی گردشگری و صنایع وابسته، عصر دیروز به میزبانی شرکت توسعه گردشگری ایران در محل هتل بین‌المللی "لاله" تهران و با حضور مرتضی رحمانی‌موحد، معاون گردشگری سازمان میراث فرهنگی، برگزار شد.

در این مراسم علاوه بر معاون گردشگری سازمان میراث فرهنگی، دکتر غلامحسین حسینی مدیرعامل شرکت توسعه گردشگری ایران، مدیرکل دفتر تبلیغات و بازاریابی سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری، رئیس هیات‌مدیره انجمن صنفی دفاتر خدمات مسافرتی هوایی و جهانگردی کشور، سفرا و مسئولان کشورهای خارجی شرکت کننده در این نمایشگاه از جمله سفیر مالزی در ایران و همچنین جمعی از مدیران بخش دولتی و خصوصی صنعت گردشگری ایران حضور داشتند. 

مدیرعامل شرکت توسعه گردشگری ایران با اشاره به دعوت مسئولین سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری مبنی بر حمایت این شرکت از برگزاری دهمین نمایشگاه بین‌المللی گردشگری و صنایع وابسته تهران، اظهار داشت: شناساندن ظرفیت‌های توریستی در کشورهایی که در صنعت گردشگری موفق عمل نموده‌اند موجب شده تا این صنعت به یکی از مهمترین و یا حتی در برخی موارد، به اصلی‌ترین منبع درآمدهای ارزی این کشورها تبدیل شود.

غلامحسین حسینی ابراز داشت: نمایشگاه بین‌المللی گردشگری و صنایع وابسته، تنها رویداد رسمی نمایشگاهی کشورمان در حوزه صنعت گردشگری و هتلداری است که در تقویم سازمان جهانی گردشگری (WTO) به ثبت رسیده و مورد تأیید و توجه سازمان مذکور است.

 لازم به ذکر است، دهمین نمایشگاه بین‌المللی گردشگری و صنایع وابسته تهران از تاریخ 18 الی 21 بهمن ماه 95 در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران برگزار خواهد شد.