کد خبر: ۱۳۵۸
تاریخ انتشار: ۱۸ مهر ۱۳۹۵ - ۱۴:۲۰
تعداد نظرات: ۱ نظر
همایش سرمایه‌گذاری در صنعت گردشگری به روایت از یکی از حاضرین
یکی از میهمانان حاضر در همایش بین‌المللی سرمایه‌گذاری در صنعت گردشگری ایران، اظهارات جالبی را در خصوص نحوه برگزاری این همایش روایت می‌کند که بسیار جالب است. وی در بخشی از اظهارات خود می‌گوید: کتاب همایش را به مبلغ 50 هزار تومان به مدعوین می‌فروختند.
به گزارش پایگاه خبری هتل‌جار و به نقل از راه‌بلد، یکی از میهمانان حاضر در همایش بین‌المللی سرمایه‌گذاری در صنعت گردشگری ایران، اظهارات جالبی را در خصوص نحوه برگزاری این همایش روایت می‌کند که بسیار جالب است. 

همايش بين‌المللى سرمايه‌گذارى گردشگرى كه با حضور میهمانان خارجى مدعو از سوى هلدينگ گردشگرى تامين اجتماعى روز يكشنبه، يازدهم مهرماه در سالن اجلاس سران برگزار شد، يكى از بى‌نظم‌ترين همايش‌هايى بود كه تاكنون ديده‌ام.

بنده به اصرار سازمان گردشگرى استان با تمام مشغله كارى كه داشتم به قصد سرمايه‌گذارى و انتخاب يكى از پروژه‌هاى هتلى از میان 100 هتل گفته شده به تهران آمدم؛ مدير گردشگرى استان شخصا با من صحبت كرد كه اين بزرگترين فرصت سرمايه‌گذارى است.

مراسم با بيش از يک ساعت تاخير شروع شد و بعد از سخنرانى‌هاى پى‌در‌پى و كسالت‌آور كه هيچ توجيهى براى بنده و میهمانان خارجى نداشت، متاسفانه با پايان سخنان "دكتر جهانگيرى" همايش دچار هرج و مرج شد و مسئولان همايش براى بدرقه معاون اول رييس‌جمهور از سالن بيرون رفتند. میهمانان خارجى مات و مبهوت مانده بودند كه چه اتفاقى افتاده است، مگر آقاى جهانگيرى چه گفت كه همايش بهم ريخت. 

بعد از حدود يک ساعت معطلى دوباره تلاش كردند تا مدعوين سر جايشان بنشينند و به ادامه سخنرانى‌ها گوش كنند. سخنرانى وزير راه كه واقعا محشر بود.

و اما موقع نهار؛ انگار كه نذرى مى‌دهند. صف 200 تا 300 نفره، سرو پلو با دست به صورت غيربهداشتى و غيراستاندارد آن هم در همايشی با عنوان هتلداری. بعد از يک ساعت صف خلوت شد ولى نهار كم آمد و تمام شد. 

جالب‌تر اينكه كتاب همايش را به مدعوين به مبلغ 50 هزار تومان مى‌فروختند!!!

از سرمايه‌گذارى كه منصرف شديم هيچ، قصد كرديم ديگر اصلا به شهر شما براى هيچ همايشى نياييم.

دوست بزرگوار من كه حداقل سرمايه فعلي او بيش از 5000 ميليارد تومان است به من گفت بايستى دنبال همان كاسبى خودمان باشيم. اگر قرار است اينها براى توسعه گردشگرى و هتل‌سازى كارى انجام دهند بهتر است كه به اين امور وارد نشوند.

واقعا تعجب كردم اين دوستان با اين سرويس و خدمات چگونه هتل‌هاى شركت‌"هما" و مهمانسراهاى جهانگردى سازمان ايرانگردى كشور را مديريت مى‌كنند؟

نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۱
در انتظار بررسی: ۰
غیر قابل انتشار: ۰
hoteljar
ناشناس
|
hoteljar
|
۱۹:۰۰ - ۱۳۹۵/۰۷/۱۸
hoteljar
0
0
hoteljar اگر واقعیت داشته باشد که جای تاسف است.
تک تک جملات این گزارش باعث تاسف و ناراحتی است.
کی این وضعیت بهبود خواهد یافت؟
متاسفم