کد خبر: ۱۳۴۴
تاریخ انتشار: ۱۲ مهر ۱۳۹۵ - ۱۳:۴۹
معاونت گردشگری سازمان میراث فرهنگی اعلام کرد:
معاونت گردشگری سازمان میراث فرهنگی با ارسال نامه‌ای به ادارات کل استانی، اعلام کرد: نمایشگاه بین‌المللی گردشگری، صنایع دستی، هتلداری و صنایع وابسته که قرار است اواخر آبان‌ماه در محل نمایشگاه‌های "شهر آفتاب" برگزار شود، فاقد هرگونه مجوز و حمایت از این سازمان است.

به گزارش پایگاه خبری هتل‌جار، معاونت گردشگری سازمان میراث فرهنگی با ارسال نامه‌ای به ادارات کل استانی، اعلام کرد: نمایشگاه بین‌المللی گردشگری، صنایع دستی، هتلداری و صنایع وابسته که قرار است اواخر آبان‌ماه در محل نمایشگاه‌های "شهر آفتاب" برگزار شود، فاقد هرگونه مجوز و حمایت از این سازمان است.

در بخشی از نامه ارسالی مرتضی رحمانی‌موحد آمده است: اخیرا گزارشی از برگزاری نمایشگاهی با عنوان "نمایشگاه بین‌المللی صنعت گردشگری، صنایع دستی، هتلداری، سفر، تجهیزات هتل و صنایع وابسته" از تاریخ 17 الی 20 آبان‌ماه سال جاری در محل نمایشگاهی شهر آفتاب به دست آمده که به اطلاع می‌رساند این نمایشگاه فاقد هرگونه مجوز و حمایت از سازمان متبوع می‌باشد. لذا به منظور تقویت و تجمیع توانمندی‌های موجود در دهمین نمایشگاه بین‌المللی گردشگری و صنایع وابسته تهران، مقتضی است دستور فرمایید این موضوع به انجمن‌ها، اتحادیه‌ها و واحدهای تابعه استانی اطلاع‌رسانی گردد.