کد خبر: ۱۳۴۳
تاریخ انتشار: ۱۲ مهر ۱۳۹۵ - ۱۲:۲۰
تعداد نظرات: ۶ نظر
حواشی برگزاری همایش بین‌المللی سرمایه‌گذاری در صنعت گردشگری
در اکثر تصاویر منتشر شده از همایش بین‌المللی سرمایه‌گذاری در صنعت گردشگری که روز گذشته در محل سالن اجلاس سران برگزار شد، حاضرین در حال گرفتن عکس‌های سلفی و یادگاری با یکدیگر مشاهده می‌شوند.
به گزارش پایگاه خبری هتل‌جار، اولین روز از همایش بین‌المللی "سرمایه‌گذاری در صنعت گردشگری با رویکرد اقتصاد مقاومتی" در حالی روز گذشته در محل سالن اجلاس سران برگزار شد که در اکثر تصاویر منتشر شده، حاضرین در حال گرفتن عکس‌های سلفی و یادگاری با یکدیگر مشاهده می‌شوند.
این در حالیست که بسیاری از حاضرین در این همایش در تماس با پایگاه خبری هتل‌جار معتقد بودند که در پنل‌های مختلف برگزار شده این همایش، هیچ ایده و طرح جدیدی مطرح نشده و اظهارات و وعده‌های پیشین مسئولان تکرار شده است.

همچنین اظهارت حاضرین در این همایش و تصاویر ارسالی حاکی از این است که پذیرایی از میهمانان ضعیف و کیفیت غذای سرو شده بسیار پایین بوده است.


لازم به ذکر است، مسئولین کمیته اجرایی و دعوت از میهمانان این همایش بین‌المللی در اقدامی عجیب، هیچ دعوتی از پایگاه خبری هتل‌جار به عنوان رسانه تخصصی صنعت هتلداری کشور جهت پوشش خبری این رویداد به عمل نیاوردند.

نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۶
در انتظار بررسی: ۱
غیر قابل انتشار: ۰
hoteljar
محمدی
|
hoteljar
|
۱۳:۵۹ - ۱۳۹۵/۰۷/۱۲
hoteljar
0
0
hoteljar واقعا افتضاح !!!!!!!!!! بود .
نه هماهنگی ، نه برنامه ای
همینطور شلوغ و بی نظم . واقعا من 45 دقیقه در صف موندم تا غذای بی کیفیت به ما رسید.
همایش هم که غیر چند نفر محدود اصلا خارجی ها شرکت نکرده بودند .
hoteljar
ناصر برزگی
|
hoteljar
|
۱۵:۴۳ - ۱۳۹۵/۰۷/۱۲
hoteljar
0
0
hoteljar اقدام مهمی بود که خوب انجام نشد . ولی از هیچ بهتر بود.
hoteljar
حسینی نسب
|
hoteljar
|
۱۷:۳۸ - ۱۳۹۵/۰۷/۱۲
hoteljar
0
0
hoteljar سلام.بنظر متن خبر بیشتر ریشه در حضور نداشتن شما داشته و با ناراحتی خبررسانی کرده اید. شما برای غذا خورد میخواهید بیاد یا اصل همایش.لازم به ذکر است خروجی این همایش بعدها که قراردادهای مهم منعقد شده اعلام شد را خواهید فهمید.جا دارد از تمامی افراد مجری همایش تقدیر شود بخاطر همایش بسیار عالی...لازم به ذکر است بیش از 200 پروژه هتل سازی اعلام ششده....لطفا دقیق تر اطلاع رسانی بفرمایید.
مدیر پایگاه

سلام

مباحثی که شما مطرح نمودید در چند مقوله قرار می‌گیرد

1- در درجه اول ذکر این نکته ضروری است که پایگاه خبری هتل‌جار هیچ‌گونه دشمنی و مخالفتی با هیچ یک از فعالان حقیقی و حقوقی صنعت گردشگری و هتلداری کشور نداشته، ندارد و نخواهد داشت؛ زیرا این پایگاه خبری وابسته به هیچ نهاد، سازمان و یا تشکل هتلداری نبوده و به صورت کاملا مستقل عمل می‌کند.

2 - وظیفه و رسالت اخلاقی هر رسانه در هر حوزه‌ای، انعکاس واقعیت است. گزارش و تصاویر منتشرشده در این خبر، تماما توسط حاضرین در همایش به دست ما رسیده است و صد البته مطالب دیگری نیز چه به صورت متن و چه در تماس‌های تلفنی در خصوص شکل و نحوه برگزاری این همایش و به طور کلی آسیب‌شناسی این رویداد بین‌المللی به دست ما رسیده که قطعا طی روزهای آینده و بدون هیچ کم و کاستی منتشر خواهد شد.

3 – همانطور که در مورد اول هم اشاره شد، پایگاه خبری هتل‌جار خصومتی با هیچ ارگانی از جمله هلدینگ گردشگری تامین اجتماعی و یا مسئولین برگزار کننده همایش ندارد. گواه این موضوع انتشار و پوشش خبری گسترده برگزاری این همایش در قالب‌های مختلف از جمله گزارش، مصاحبه، خبر، مقاله، عکس و ... است. جهت اطلاع بیشتر شما را ارجاع می‌دهیم به کدهای خبری 1338، 1332،1314،1302، 1289، 1280،768،1341و ...

4 – در خصوص موضوع عدم حضور در همایش نیز بایستی عرض شود که حضور در چنین همایشی حق طبیعی رسانه‌ای است که به صورت تخصصی و برای اولین بار در این سطح اخبار و رویدادهای صنعت هتلداری کشور را تحت پوشش خود قرار داده است. بر اساس اسناد و مدارک موجود، مکاتبه و نامه‌نگاری با اعضای کمیته اجرایی همایش از حدود 20 روز پیش از شروع همایش، نه تنها جهت حضور صرف در مراسم بلکه در قالب یک بسته پیشنهادی و به نوعی تبدیل پایگاه خبری هتل‌جار به پایگاه رسمی خبری همایش و حمایت رسانه‌ای از این همایش، آغاز شد. ولیکن متاسفانه با وجود ارسال چندین باره از طرق مختلف شامل ایمیل، فکس، تماس تلفنی، تلگرام و ... نه تنها هیچ پاسخی ارائه نشد بلکه تصور می‌شود که به طور کل این پیشنهادات مورد بررسی هم قرار نگرفته است.

5 – مورد آخر در خصوص دستاوردهای برگزاری همایش است. قطعا تمامی اخبار مربوط به این دستاوردها، قراردادهای امضا شده، پروژه‌های نهایی شده، اسامی سرمایه‌گذاران خارجی طرف قرارداد و ... در صورت اطلاع‌رسانی مناسب منتشر خواهد شد.

با تشکر – پایگاه خبری هتل‌جار

hoteljar
یاوری محلاتی
|
hoteljar
|
۱۰:۵۹ - ۱۳۹۵/۰۷/۱۳
hoteljar
0
0
hoteljar سلام خدمت دست اندرکاران هتل جار
گزارش جالبی از حاشیه جلسه داشته اید . متوجه نشدم چرا بعضی ها دلخور شده اند . آیا غذا و پذیرایی خوب بود ؟؟؟ دوستانخمه حضور داشته اند . این که چیز عجیبی نبود .
عکس سلفی هم که جالب بود اینم به برگزارکنندگان همایش مربوط نبود . صرفا یه خبر جالب بود .
نمی دانم چرا بعضی از افراد علاقه عجیبی دارند که وقتی که موردی را مشاهده می کنند سریعا بخود می گیرند .
hoteljar
ناشناس
|
hoteljar
|
۱۱:۲۱ - ۱۳۹۵/۰۷/۱۳
hoteljar
0
0
hoteljar بيشتر به نظر ميرسه بدليل عدم حضورتون ناراحت هستين و اين رفتار غير حرفه اي رو ميكنيد ...جاي بسي تاسف
مدیر پایگاه در کامنت قبلی به این نظر شما پاسخ داده شد
hoteljar
امیرعباس بشاش
|
hoteljar
|
۱۱:۲۹ - ۱۳۹۵/۰۷/۱۵
hoteljar
0
0
hoteljar به نطر من وقتی همایش در مورد گردشگری و عتلداری می باشد سبک پذیرایی با وجود مهمانان خارجی باید بهتر از این می بود و به مانند هتل ها و سبک هتلداری نه یک مراسم معمولی
هیچ گاه این سبک پذیرایی قابل پذیرش حتی برای یک هتل یک ستاره هم قابل قبول نیست چه برسه همایش بین المللی