کد خبر: ۱۳۴۱
تاریخ انتشار: ۱۲ مهر ۱۳۹۵ - ۱۰:۱۱
خبر ویژه معاون رئیس‌جمهور برای هتلداران
معاون رئیس‌جمهور و رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری در خلال صحبت‌های خود در همایش بین‌المللی سرمایه‌گذاری در صنعت گردشگری از آزادسازی نرخ هتل‌ها در آینده‌ای نزدیک خبر داد.
معاون رئیس‌جمهور و رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری در خلال صحبت‌های خود در همایش بین‌المللی سرمایه‌گذاری در صنعت گردشگری از آزادسازی نرخ هتل‌ها در آینده‌ای نزدیک خبر داد.به گزارش پایگاه خبری هتل‌جار و به نقل از ایسنا، دکتر مسعود سلطانی‌فر که در پنل تخصصی "شفاف‌سازی قوانین سرمایه‌گذاری در ایران" حضور یافته بود، در رابطه با موضوع نرخ‌گذاری هتل‌ها اظهار داشت: ساز‌ و‌ کار و مقدمات آزادسازی نرخ فراهم شده و به زودی شاهد رقابتی شدن قیمت‌ها در هتل‌های ایران خواهیم بود.

سلطانی‌فر در خصوص نظام قیمت‌گذاری افزود: استراتژی ما این است که به مرور به سمت آزادسازی نرخ برویم، مقدمات در حال انجام است. مطالعات صورت گرفته، با بخش خصوصی حرف‌زده شده و ساز کاری ایجاد خواهیم کرد که شرایط رقابتی شود.

رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری کشور در رابطه با حمایت‌های این سازمان از سرمایه‌گذاران بخش گردشگری و هتل‌سازی ابراز داشت: در حال حاضر شرایط بروکراسی در کشور حاکم است و با همکاری سایر دستگاه‌های در حال تسهیل وضع موجود هستیم.

وی افزود: ما حمایت‌های لازم را می‌کنیم تا در کمترین زمان ممکن مجوزها صادر و سرمایه‌گذاری صورت گیرد؛ حتی شاید بخشی از کارهای مربوط به مجوز را خودمان انجام دادیم.