کد خبر: ۱۳۳۸
تاریخ انتشار: ۱۱ مهر ۱۳۹۵ - ۱۱:۵۶
با حضور معاون اول رئیس‌جمهور آغاز به کار کرد
همایش بین‌المللی "سرمایه‌گذاری در صنعت گردشگری با رویکرد اقتصاد مقاومتی" با حضور دکتر اسحاق جهانگیری، معاون اول رئیس‌جمهور و همچنین دکتر مسعود سلطانی‌فر، ریاست سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری کشور در محل سالن اجلاس سران آغاز به کار کرد.
به گزارش پایگاه خبری هتل‌جار، همایش بین‌المللی "سرمایه‌گذاری در صنعت گردشگری با رویکرد اقتصاد مقاومتی" با حضور دکتر اسحاق جهانگیری، معاون اول رئیس‌جمهور و همچنین دکتر مسعود سلطانی‌فر، ریاست سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری کشور در محل سالن اجلاس سران آغاز به کار کرد.

رئیس سازمان میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی در سخنرانی آغازین خود در این همایش ضمن اشاره به رشد 2 برابری ورود گردشگر به ایران در سه سال گذشته در مقایسه با میانگین جهانی، اظهار داشت: ایران قابلیت تبدیل شدن به قطب گردشگری را دارد.

دکنر جهانگیری، معاون اول رئیس‌جمهور نیز در صحبت‌های خود ابراز داشت: دولت برای اجرای سیاست‌ها و راهبردهای جدید به منظور توسعه "گردشگری پایدار" مصمم است. 

وی افزود: رشد و توسعه گردشگری، يكی از مهمترين راهكارهای خروج ايران از اقتصاد تک‌محصولی مبتنی بر نفت است.

در ادامه جدیدترین تصاویر از برگزاری روز نخست همایش بین‌المللی "سرمایه‌گذاری در صنعت گردشگری با رویکرد اقتصاد مقاومتی" را مشاهده می‌نمایید.