کد خبر: ۱۳۳۱
تاریخ انتشار: ۰۸ مهر ۱۳۹۵ - ۱۲:۴۴
حمید شریفی که هم‌اکنون مدیریت هتل "فراز" در شهر مشهد مقدس را بر عهده دارد با وجود تنها 35 سال سن، کارنامه پرباری را در عرصه مدیریت هتلداری از خود به جای گذاشته است.
به گزارش پایگاه خبری هتل‌جار، حمید شریفی که هم‌اکنون مدیریت هتل "فراز" در شهر مشهد مقدس را بر عهده دارد با وجود تنها 35 سال سن، کارنامه پرباری را در عرصه مدیریت هتلداری از خود به جای گذاشته است.

حمید شریفی در چهارمین روز از تیرماه سال 1360 در شهر مشهد به دنیا آمد. مدیر کنونی هتل "فراز" مشهد با توجه به عشق و علاقه‌ای که به حوزه هتلداری داشت از همان ابتدا مسیر آموزش و تحصیل در این حوزه را برگزید و در نهایت نیز مدرک کارشناسی خود را در رشته "مدیریت هتلداری" اخذ نمود.وی علاوه بر تحصیلات دانشگاهی در رشته "مدیریت هتلداری" در دوره‌های مختلف و متعدد برگزار شده توسط سازمان فنی و حرفه‌ای کشور، شرکت نموده و به تدریج بر تجارب خود در رابطه با این صنعت افزوده است.

از مهمترین مدارک اخذ شده وی در دوره‌های آموزشی سازمان فنی حرفه‌ای می‌توان به دوره‌های لاندری، آشپزی، خانه‌داری، کافی‌شاپ، میزبان رستوران، سرپرست رستوران، مدیریت غذا و نوشیدنی، پذیرش، مدیر هتل، مدیریت عمومی واحدهای اقامتی، بازاریابی، جذب مشتری  و MBI اشاره کرد.
وی فعالیت در حوزه هتلداری را به عنوان سرپرست کافی‌شاپ و رستوران هتل "فردوس" آغاز نمود و پس از مدتی در هتل بین‌المللی "قصر طلایی" مشهد مشغول به فعالیت شد.

پس از 4 سال فعالیت به عنوان مدیر غذا و نوشیدنی هتل بین‌المللی "قصر طلایی" و با توجه به تجربه ارزشمندی که در طول این مدت کسب کرده بود به سمت مدیریت هتل "زمرد" منصوب شد.

حمید شریفی هم‌اکنون مدیریت هتل "فراز" در شهر مشهد مقدس را بر عهده دارد.