کد خبر: ۱۳۲۸
تاریخ انتشار: ۰۷ مهر ۱۳۹۵ - ۱۴:۲۹
تعداد نظرات: ۱ نظر
افشاگری در خصوص انتخاب برترین‌های همایش گردشگری
امیرعباس بشاش، مدیر جوان عرصه هتلداری کشور می‌گوید همواره پیش از برگزاری همایش‌های گردشگری، پیشنهاد پرداخت مبالغی جهت کسب نشان "هتل برتر" به هتلداران ارائه می‌شود.
امیرعباس بشاش، مدیر جوان عرصه هتلداری کشور می‌گوید همواره پیش از برگزاری همایش‌های گردشگری، پیشنهاد پرداخت مبالغی جهت کسب نشان "هتل برتر" به هتلداران ارائه می‌شود.

به گزارش پایگاه خبری هتل‎‌جار، امیرعباس بشاش در خصوص اهمیت برگزاری مراسم بزرگداشت روز جهانی گردشگری و اهدای جوایز به برترین‌های فعال در این حوزه، اظهار داشت: برگزاری چنین مراسمی بسیار خوب و حائز اهمیت است و امیدوارم به جای یک‌بار، چندین بار در سال برگزار شود ولیکن بایستی معیارها و ضوابط انتخاب برترین‌ها مشخص باشد.

امیرعباس بشاش ابراز داشت: برای مثال مهمترین عامل برای انتخاب یک هتل به عنوان "بهترین هتل"، سطح و نحوه ارائه خدمات و همچنین نظرات و میزان رضایت مشتریان از خدمات ارائه شده در هتل است که وب‌سایت مطرحی همچون Tripadvisor نیز بر اساس همین معیارها بهترین هتل‌های سراسر جهان را انتخاب می‌کند.

مدیرکل هتل بین‌المللی خلیج‌فارس تصریح کرد: خدمات یک هتل 5 ستاره را نمی‌توان با هتل‌های 2 یا 3 ستاره مقایسه کرد زیرا قطعا خدمات هتل 5 ستاره در بالاترین سطح خود قرار دارد.

بشاش در بخش دیگری از اظهارات خود دست به افشاگری زد و گفت: معمولا قبل از برگزاری چنین همایش‌هایی تحت عنوان برند برتر، هتل برتر از نظر مشتریان و ... که غالبا توسط بخش خصوصی اجرا می‌شوند، نامه‌هایی از طریق فکس برای هتل‌ها ارسال می‌شود با این مضمون که به عنوان "هتل برتر" انتخاب شده‌اید و چنانچه قصد شرکت در این مراسم و کسب جایزه را دارید بایستی مبلغی بالغ بر چند میلیون تومان، پرداخت نمایید.

مدیر جوان عرصه هتلداری کشور در پیان گفت: بدون شک امتیازدهی و ارزیابی خدمات ارائه شده در یک هتل از طریق تنها یک فرم و در مدت زمان کوتاه، امکان‌پذیر نیست هر چند که برای هتل‌های بنده در تهران و بندرعباس هیچ فرمی نیز ارسال نشده است.
 

نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۱
در انتظار بررسی: ۱۷
غیر قابل انتشار: ۰
hoteljar
بهمن
|
hoteljar
|
۱۲:۲۷ - ۱۳۹۵/۰۷/۲۴
hoteljar
0
3
hoteljar با نظر ایشان موافق نیستم
روند رای گیری برند برتر توسط سایت ایران تاپ برند انجام میشود و مردم رای میدهند و اگر برندی محبوب نباشد و بعنوان برند برتراعلام شود قطعا اعتبار خودشان را از بین میبرند و مورد قبول افکار عمومی قرار نخواهد گرفت . به عنوان مثال هتل داریوش امسال برند برتر از نظر مصرف گنندگان معرفی شد قبل از آن اسکار گردشگری هم از طرف سازمانهای بین المللی دریافت کرده بوذ . قرار گرفتن چنین هتلی در جایگاه برند برتر طبیعی است و هیچ جای سئوالی باقی نمی گذارد . در صورتیکه یک برندی که چندان خوشنام نمیباشد بعنوان برند برتر معرفی شود آنوقت شبهه بوجود می آید و برای مردم قابل قبول نخواهد بود .