کد خبر: ۱۳۲۰
تاریخ انتشار: ۰۵ مهر ۱۳۹۵ - ۱۳:۳۲
با حضور بیش از 500 نفر از فعالان صنعت گردشگری و هتلداری برگزار شد
نخستین اجلاس "میزبانی ایرانی - اسلامی" عصر دیروز در محل سالن همایش‌های صدا و سیمای خراسان رضوی و با حضور گسترده فعالان و دست‌اندرکاران صنعت گردشگری و هتلداری شهر مشهد برگزار شد.
به گزارش پایگاه خبری هتل‌جار، نخستین اجلاس "میزبانی ایرانی - اسلامی" عصر دیروز در محل سالن همایش‌های صدا و سیمای خراسان رضوی و با حضور گسترده فعالان و دست‌اندرکاران صنعت گردشگری و هتلداری شهر مشهد برگزار شد.

در این اجلاس یک روزه، مجموعه‌ای از آموزش‌های هتلداری، رستوران‌داری و تشریفات در گردشگری خارجی توسط اساتیدی همچون دکتر "علی مختاری" و دکتر "امیرطاها سلامی" از مدرسان و استادان حوزه گردشگری و هتلداری برای حضار، ارائه شد.

همچنین در این مراسم که با حمایت فرهنگی "انجمن پارسه" برگزار شد از تمبر یادبود اجلاس میزبانی ایرانی - اسلامی رونمایی گردید.

بستانی، دبیر اجرایی مشهد 2017 ضمن ممهور کردن تمبر یادبود این اجلاس از تمایل دبیرخانه مشهد 2017 به همکاری با انجمن پارسه خبر داد و اظهار داشت: طی روزهای آینده، نشست تخصصی در این رابطه میان دبیرخانه مشهد 2017 و مدیران انجمن پارسه برگزار خواهد شد.

دکتر "محمد حافظی" نیز یکی از افرادی بود که ضمن حضور در این مراسم، برای امضای تمبر یادبود این اجلاس دعوت شد. دکتر "حافظی"  از اساتید و مدرسان مطرح حوزه گردشگری و هتلداری در شهر مشهد محسوب می‌شود که کتاب "اصول طلایی کسب و کار در صنعت گردشگری با نگرش کارآفرینی" نیز از جمله تالیفات اوست.

در ادامه تصاویری از برگزاری نخستین اجلاس "میزبانی ایرانی - اسلامی" را مشاهده می‌نمایید.