کد خبر: ۱۲۷۳
تاریخ انتشار: ۱۵ شهريور ۱۳۹۵ - ۱۲:۴۸
با صدور حکمی از سوی مدیرعامل هلدینگ سیاحتی پارسیان، "بهزاد چنارانی" به عنوان مدیر جدید هتل پارسیان کرمانشاه منصوب و جایگزین "محمدجواد سبزواری" در این سمت شد.
به گزارش پایگاه خبری هتل‌جار و بر اساس گزارش مدیر روابط‌عمومی هتل پارسیان کرماشناه با صدور حکمی از سوی مدیرعامل هلدینگ سیاحتی پارسیان، "بهزاد چنارانی" به عنوان مدیر جدید هتل پارسیان کرمانشاه منصوب و جایگزین "محمدجواد سبزواری" در این سمت شد.


در مراسم معارفه مدیر جدید هتل پارسیان کرمانشاه که چهارشنبه هفته گذشته در محل سالن همایش‌های هتل برگزار شد، گروهی از مدیران و کارکنان هتل و همچنین معاون گروه هتل‌های پارسیان حضور داشتند.

قلیچ‌خانی، معاون گروه هتل‌های پارسیان در سخنانی اظهار داشت: امنیت در استان کرمانشاه مهمترین مولفه است؛ زمانی مردم ما در این استان درگیر جنگ بودند و خود من به عنوان رزمنده دغدغه‌های زیادی داشتم ولی امروز به شکرانه خون شهدا ما در وضعیت بسیار خوبی قرار داریم.

محمدجواد سبزواری، مدیر پیشین هتل پارسیان کرمانشاه نیز در اظهارات خود ابراز داشت: افتخار من این است که برای این مردم کار کرده‌ام و اکنون که کرمانشاه را ترک می‌کنم، بسیار ناراحت هستم.

بهزاد چنارانی، مدیر جدید هتل پارسیان کرمانشاه نیز این استان را به لحاظ پتانسیل‌های توریستی بی‌نظیر خواند و اظهار داشت: از اینکه در کرمانشاه هستم بسیار خوشحالم و امیدوارم بتوانم در پیشبرد اهداف مجموعه هتل‌های پارسیان موفق باشم.