کد خبر: ۱۲۳۰
تاریخ انتشار: ۰۲ شهريور ۱۳۹۵ - ۱۱:۲۵
تعداد نظرات: ۱ نظر
اطلاعیه جدید شرکت آموزش گردشگران بنیاد
روابط‌عمومی شرکت آموزش، مطالعات و مشاوره سیاحتی گردشگران بنیاد در جدیدترین اطلاعیه خود اسامی پذیرفته‌شدگان مرحله اول آزمون استخدامی گروه هتل‌های پارسیان در رده‌های شغلی بازاریابی و فروش، پذیرشگر، حسابدار، صندوق‌دار و کارشناس فنی و مهندسی را اعلام کرد.
به گزارش پایگاه خبری هتل‌جار، روابط‌عمومی شرکت آموزش، مطالعات و مشاوره سیاحتی گردشگران بنیاد در جدیدترین اطلاعیه خود اسامی پذیرفته‌شدگان مرحله اول آزمون استخدامی گروه هتل‌های پارسیان در رده‌های شغلی بازاریابی و فروش، پذیرشگر، حسابدار، صندوق‌دار و کارشناس فنی و مهندسی را اعلام کرد.

بر اساس مندرجات این اطلاعیه، پذیرفته‌شدگان بایستی روزهای سه‌شنبه مورخ 95/06/02 و چهارشنبه مورخ 95/06/03 از ساعت 9 لغایت 15 با در دست داشتن اصل کارت ملی یا شناسنامه و آخرین مدرک تحصیلی برای تائید مدارک به شرکت آموزش به نشانی: نیاوران - نرسیده به سه راه یاسر - کوچه راد - پلاک 8، مراجعه نمایند.

در ادامه اسامی پذیرفته‌شدگان مرحله اول آزمون استخدامی گروه هتل‌های پارسیان در 5 ردیف شغلی را مشاهده می‌نمایید.اسامی پذیرفته‌شدگان رده شغلی بازاریابی و فروش
اسامی پذیرفته‌شدگان رده شغل حسابدار
اسامی پذیرفته‌شدگان رده شغلی پذیرشگر
اسامی پذیرفته‌شدگان رده شغلی صندوق‌دار
اسامی پذیرفته‌شدگان رده شغلی کارشناس فنی و مهندسی

نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۱
در انتظار بررسی: ۲
غیر قابل انتشار: ۰
hoteljar
حمید
|
hoteljar
|
۱۹:۲۵ - ۱۳۹۵/۰۶/۰۳
hoteljar
0
0
hoteljar اعتراض بسیاری از داوطلبان این بود که چرا کارنامه داوطلبان در سایت قرار نگرفته است که مشخص شود چه نمره ای کسب کرده اند؟ممنون میشم رسیدگی کنید