کد خبر: ۱۱۳۲
تاریخ انتشار: ۰۳ مرداد ۱۳۹۵ - ۱۱:۴۰
فریدالدین‌ عطار که در حال حاضر مدیریت 2 هتل "تارا" و "فرید" را بر عهده دارد، از جمله مدیران جوان ولی در عین حال با تجربه و حرفه‌ای در صنعت هتلداری کشور محسوب می‌شود که هتل و هتلداری حرفه خانوادگی و پدری او محسوب می‌شود.
به گزارش پایگاه خبری هتل‌جار، فریدالدین‌ عطار که در حال حاضر مدیریت 2 هتل "تارا" و "فرید" را بر عهده دارد، از جمله مدیران جوان ولی در عین حال با تجربه و حرفه‌ای در صنعت هتلداری کشور محسوب می‌شود که قصد دارد در انتخابات آتی هیات‌مدیره اتحادیه هتلداران خراسان رضوی شرکت کند.


فریدالدین عطار، کوچک‌ترین فرزند "جعفر عطار" که با سابقه 40 سال مدیریت در امر هتلداری و همچنین بیش از 20 سال ریاست اتحادیه هتلداران استان خراسان از پیشکسوتان این صنعت در سطح استان خراسان و کشور به حساب می‌آید، در سال 1362 و در شهر مشهد متولد شد.

با توجه به اینکه حرفه هتلداری شغل پدری وی محسوب می‌شد، از همان دوران کودکی با اصول و مهارت‌های اولیه فعالیت و مدیریت در حوزه هتلداری آشنا شد.

خانواده عطار اولین هتل خود را با نام هتل "رازی" در سال 1358 افتتاح و فریدالدین عطار نیز در سن 15 سالگی و همزمان با افتتاح هتل چهار ستاره "تارا" به طور رسمی و زیر نظر پدر خود وارد صنعت هتلداری شد.

عطار تحصیلات دانشگاهی خود را در رشته کامپیوتر سپری و به دلیل علاقه بسیار زیاد به حوزه هتلداری با شرکت در دوره‌های تخصصی متعدد آموزش هتلداری در سراسر نقاط جهان، مدارج و گواهی‌نامه‌های بین‌المللی لازم را کسب کرده است.

فریدالدین عطار هم‌اکنون مدیریت 2 هتل "تارا" و "فرید" در مشهد را بر عهده دارد و قصد دارد با توجه به احساس وظیفه، ضعف و عدم کارایی که در تشکیلات حال حاضر اتحادیه هتلداران خراسان رضوی مشاهده کرده است، قصد دارد تا در انتخابات جدید هیات‌مدیره این تشکل شرکت کند و اتحادیه هتلداران خراسان را به دوران طلایی پدر خود بازگرداند.