کد خبر: ۱۰۰۷
تاریخ انتشار: ۱۲ خرداد ۱۳۹۵ - ۱۲:۳۵
تعداد نظرات: ۲ نظر
مدیرعامل سابق گروه هتل‌های ایرانگردی و جهانگردی به عنوان مدیر توسعه و جذب سرمایه‌گذاری‌های خارجی و مشارکت‌های داخلی هلدینگ "آتیه صبا" انتخاب شد.

به گزارش پایگاه خبری هتل‌جار، محسن قریب به عنوان مدیر توسعه و جذب سرمایه‌گذاری‌های خارجی و مشارکت‌های داخلی هلدینگ "آتیه صبا" انتخاب شد.

محسن قریب دارای سوابق متعددی در صنعت گردشگری و هتلداری بوده که ازمهم‌ترین آنها می‌توان به معاون گردشگری سازمان منطقه آزاد کیش، مدیرعامل شرکت آرین‌پارسه کیش، عضو هیات امنای انجمن کارآفرینان و سرمایه‌گذاران کیش و مدیرعامل گروه هتل‌های ایرانگردی و جهانگردی اشاره کرد.

هلدینگ آتیه صبا یکی از زیرمجموعه‌های صندوق بازنشستگی کشوری، مدیریت شرکت‌های تابعه صندوق بازنشستگی کشوری را بر عهده دارد. از مهم‌ترین این شرکت‌ها می‌توان به هواپیمایی آسمان، گروه هتل‌های ایرانگردی و جهانگردی، شرکت ملی نفتکش ایران و ... اشاره کرد.

لازم به ذکر است، مهرداد تاوتلی با صدور حکمی به عنوان مدیرعامل گروه هتل‌های ایرانگردی و جهانگردی منصوب و جایگزین محسن قریب در این سمت شد.

منبع: راه بلد

نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۲
در انتظار بررسی: ۴
غیر قابل انتشار: ۰
hoteljar
مرتضی سالارکریمی
|
hoteljar
|
۱۵:۱۵ - ۱۳۹۵/۰۳/۱۷
hoteljar
0
1
hoteljar سلام تبریک عرض میکنم انتصاب مدیر عامل جدید را
hoteljar
ناشناس
|
hoteljar
|
۱۰:۳۰ - ۱۳۹۵/۰۷/۱۳
hoteljar
1
0
hoteljar شرکت جهانگردی رو خراب کرد کلی بدهی ببار اورد زمین های خوب و به یک دهم فروخت بابت اینا این شغل و سمت بهش هدیه دادن