حمید شریفی؛ مدیر هتل

حمید شریفی؛ مدیر هتل حمید شریفی؛ مدیر هتل "فراز" مشهد

حمید شریفی که هم‌اکنون مدیریت هتل "فراز" در شهر مشهد مقدس را بر عهده دارد با وجود تنها 35 سال سن، کارنامه پرباری را در عرصه مدیریت هتلداری از خود به جای گذاشته است.
مهدی امجدی؛ از صندوق‌داری تا مدیر داخلی یکی از بهترین هتل‌های ایران

مهدی امجدی؛ از صندوق‌داری تا مدیر داخلی یکی از بهترین هتل‌های ایران مهدی امجدی؛ از صندوق‌داری تا مدیر داخلی یکی از بهترین هتل‌های ایران

"مهدی امجدی" که در حال حاضر سمت مدیر داخلی هتل بین‌المللی داریوش در کیش را بر عهده دارد از جمله مدیرانی در صنعت هتلداری کشور محسوب می‌شود که مدارج ترقی را پله پله و گام به گام طی کرده است.
فریدالدین عطار؛ فعالیت هتلداری از 15 سالگی

فریدالدین عطار؛ فعالیت هتلداری از 15 سالگی فریدالدین عطار؛ فعالیت هتلداری از 15 سالگی

فریدالدین‌ عطار که در حال حاضر مدیریت 2 هتل "تارا" و "فرید" را بر عهده دارد، از جمله مدیران جوان ولی در عین حال با تجربه و حرفه‌ای در صنعت هتلداری کشور محسوب می‌شود که هتل و هتلداری حرفه خانوادگی و پدری او محسوب می‌شود.
سامان جمیل‌پناه؛ مدیری جوان در عرصه داخلی و بین‌المللی

سامان جمیل‌پناه؛ مدیری جوان در عرصه داخلی و بین‌المللی سامان جمیل‌پناه؛ مدیری جوان در عرصه داخلی و بین‌المللی

سامان جمیل‌پناه از جمله مدیران صنعت هتلداری در کشور محسوب می‌شود که علاوه بر سوابق متعدد در مدیریت هتل‌های داخلی، در حوزه بین‌المللی نیز دارای سابقه فعالیت است. در ادامه جزئیات و تصاویری از مهم‌ترین سوابق آموزشی و مدیریتی وی را مشاهده می‌نمایید.
ناصر نادری؛ مدیر و مدرس هتلداری استان زنجان

ناصر نادری؛ مدیر و مدرس هتلداری استان زنجان ناصر نادری؛ مدیر و مدرس هتلداری استان زنجان

در این بخش سعی داریم تا با معرفی مدیران هتل‌های سراسر کشور، در جهت معرفی بیش از پیش آنها گامی برداشته باشیم. در این بخش به سراغ ناصر نادری مدیر و مدرس هتلداری در استان زنجان رفته‌ایم و گوشه‌ای ازسوابق تحصیلی، شغلی و تدریس وی را در طول این سال‌ها معرفی می‌نماییم.
امیرعباس بشاش؛ مدیر‌کل هتل بین‌المللی خلیج فارس

امیرعباس بشاش؛ مدیر‌کل هتل بین‌المللی خلیج فارس امیرعباس بشاش؛ مدیر‌کل هتل بین‌المللی خلیج فارس

در این بخش سعی داریم تا با معرفی مدیران هتل‌های سراسر کشور، در جهت معرفی بیش از پیش آنها گامی برداشته باشیم. به عنوان اولین مدیر به سراغ "امیرعباس بشاش" مدیرکل هتل بین‌المللی خلیج فارس، به عنوان یکی از جوانترین مدیران هتل کشور رفته ایم. با ما همراه باشید.