تشدید بازرسی از هتل ها و مهمان پذیرها در البرز

تشدید بازرسی از هتل ها و مهمان پذیرها در البرز تشدید بازرسی از هتل ها و مهمان پذیرها در البرز

معاون گردشگری اداره‌کل میراث فرهنگی استان البرز از تشدید نظارت و بازرسی از هتل‌ها و مهمان‌پذیرهای استان البرز خبر داد.
هتل

هتل هتل "ستاره" اصفهان؛ هتلی مدرن در قلب بافت تاریخی نصف جهان + تصاویر هتل

هتل "ستاره" اصفهان پس از خرید هتل "صدف" توسط سرمایه‌گذاران و بازسازی، مرمت و تجهیز مجدد همراه با مدیریت جدید به صنعت هتلداری و گردشگری کشور معرفی شده است. در ادامه با معرفی و تصاویر بخش‌های مختلف این هتل با پایگاه خبری هتل‌جار همراه باشید.
هتل

هتل هتل "کوثر" رامسر؛ هتل 3 ستاره عروس شهرهای ایران + تصاویر و کلیپ معرفی هتل

هتل "کوثر" با درجه 3 ستاره تاپ در نوار ساحلی زیبای مازندران و در قلب عروس شهرهای ایران، رامسر، واقع شده است. در ادامه با معرفی، تصاویر و همچنین کلیپی در رابطه با این هتل زیبا با پایگاه خبری هتل‌جار همراه باشید.
هتل نگارستان؛ تنها هتل 4 ستاره کاشان + تصاویر

هتل نگارستان؛ تنها هتل 4 ستاره کاشان + تصاویر هتل نگارستان؛ تنها هتل 4 ستاره کاشان + تصاویر

هتل نگارستان به عنوان تنها هتل 4 ستاره شهرستان کاشان با قرار گرفتن در مسیر دسترسی به باغ تاریخی "فین" کاشان دارای موقعیت جغرافیایی بی‌نظیری است که تجربه‌ اقامت دلنشین را میهمانان رقم می‌زند. در ادامه با معرفی و تصاویر بخش‌های مختلف این هتل با پایگاه خبری هتل‌جار همراه باشید
هتل ملل شاندرمن؛ هتلی مدرن در دل یک روستا + تصاویر هتل

هتل ملل شاندرمن؛ هتلی مدرن در دل یک روستا + تصاویر هتل هتل ملل شاندرمن؛ هتلی مدرن در دل یک روستا + تصاویر هتل

هتل "ملل شاندرمن" واقع در دهکده توریستی شاندرمن با دارا بودن امکانات مدرن و در عین حال قرار گرفتن در میان یک منطقه کاملا بکر از نظر طبیعی و با برخورداری از فضایی کاملا روستایی، شرایط بی‌نظیری را برای اقامت میهمانان و گردشگران داخلی و خارجی فراهم آورده است. در ادامه با معرفی و تصاویر این هتل با پایگاه خبری هتل‌جار همراه باشید.
هتل آپادانا، بنایی ارزشمند در کنار تخت جمشید + تصاویر هتل

هتل آپادانا، بنایی ارزشمند در کنار تخت جمشید + تصاویر هتل هتل آپادانا، بنایی ارزشمند در کنار تخت جمشید + تصاویر هتل

هتل "آپادانا" تخت جمشید از جمله بناهای زیبا و ارزشمند شهر مرودشت است که متعلق به دوران پهلوی دوم بوده و در شهر مرودشت فارس، در جوار بنای رفیع تخت جمشید واقع شده است. در ادامه با معرفی و تصاویر این هتل با پایگاه خبری هتل‌جار همراه باشید.
هتل

هتل هتل "لاله" بانه؛ اولین هتل 5 ستاره غرب کشور + تصاویر

هتل "لاله" بانه به عنوان اولین هتل پنج ستاره غرب کشور در زمینی به مساحت 2 هزار و 670 متر مربع با زیربنای 17 هزار 500 مترمربع احداث شده است. در ادامه با معرفی و تصاویری از بخش‌های مختلف این هتل زیبا با پایگاه خبری هتل‌جار همراه باشید.
هتل پردیسان مشهد؛ شهری در قلب یک هتل + تصاویر هتل

هتل پردیسان مشهد؛ شهری در قلب یک هتل + تصاویر هتل هتل پردیسان مشهد؛ شهری در قلب یک هتل + تصاویر هتل

هتل 5 ستاره بزرگ پردیسان مشهد، یکی از معدود هتل‌های سراسر کشور به حساب می‌آید که مجموعه‌ای از امکانات رفاهی، تفریحی و تجاری را در دل خود قرار داده است. در ادامه با معرفی و تصاویر بخش‌های مختلف این هتل با ما همراه باشید.
هتل دریایی

هتل دریایی هتل دریایی "ترنج" کیش؛ نگینی در دل آب‌های خلیج همیشه فارس + تصاویر هتل

پایگاه خبری هتل‌جار - تمامی 100 سوئیت‌ این هتل در متراژهایی بالغ بر 40،60 . 100 متر مربع بر روی سطح دریا احداث گردیده و دارای کف شیشه‌ایست که میهمانان می‌توانند از داخل اتاق کف دریا را مشاهده نمایند.
هتل فلور خلخال؛ در امتداد مسیر زیباترین جاده جهان + تصاویر هتل

هتل فلور خلخال؛ در امتداد مسیر زیباترین جاده جهان + تصاویر هتل هتل فلور خلخال؛ در امتداد مسیر زیباترین جاده جهان + تصاویر هتل

به گفته محمدرضا مسروری، مالک هتل فلور، این هتل به عنوان تنها هتل شهرستان خلخال با سرمایه‌گذاری بخش خصوصی در امتداد جاده زیبای اصالم - خالخال واقع شده است.
هتل خلیج فارس؛ سازه‌ای در قلب منطقه صنعتی، تجاری و نفتی بندرعباس

هتل خلیج فارس؛ سازه‌ای در قلب منطقه صنعتی، تجاری و نفتی بندرعباس هتل خلیج فارس؛ سازه‌ای در قلب منطقه صنعتی، تجاری و نفتی بندرعباس

پایگاه خبری هتل‌جار - هتل بین‌المللی خلیج فارس با قرار گرفتن در قلب منطقه صنعتی، تجاری و نفتی بندرعباس و همچنین فاصله نزدیک به اسکله شهید رجایی، شرایط فوق‌العاده‌ای را برای اسکان مهمانان تجاری داخلی و خارجی فراهم کرده است.
هتل لاله یزد؛ نگینی در دل کویر + تصاویر هتل

هتل لاله یزد؛ نگینی در دل کویر + تصاویر هتل هتل لاله یزد؛ نگینی در دل کویر + تصاویر هتل

به گزارش پایگاه خبری هتل‌جار، ساختمان هتل بین‌المللی لاله یزد متعلق به دوره قاجار می‌باشد که از اوایل سال هفتاد و نه مورد بازسازی و بعد از سه سال مورد بهره‌برداری کامل قرار گرفت.
هتل شهریار تبریز؛ بزرگ‌ترین در شهر اولین‌ها

هتل شهریار تبریز؛ بزرگ‌ترین در شهر اولین‌ها هتل شهریار تبریز؛ بزرگ‌ترین در شهر اولین‌ها

به گزارش پایگاه خبری هتل‌جار، هتل بین‌المللی شهریار تبریز مکانی بی‌نظیر در نوع خویش است که با مجموعه‌های تفریحی و پذیرایی فرح بخش، فضاهای اقامتی دلخواه و مجلل و محیطی آرام و در موقعیت ممتاز و زیبای شهر، بسان پناهگاهی خاص و دلربا برای مسافران و میهمانان است که انتظارات آنان را به خوبی تامین می‌کند.
هتل امیرکبیر اراک؛ تلفیقی از معماری مدرن و هنر اصیل ایرانی

هتل امیرکبیر اراک؛ تلفیقی از معماری مدرن و هنر اصیل ایرانی هتل امیرکبیر اراک؛ تلفیقی از معماری مدرن و هنر اصیل ایرانی

پایگاه خبری هتل جار - از ویژگی های بارز و قابل توجه این مجموعه، طراحی بسیار زیبا و منحصر به فرد است که نمادی از معماری مدرن و اجرایی بسیار دقیق و چشم نواز از هنر ایرانی را دارا می باشد.
هتل ملک التجار یزد؛ اولین هتل خشتی جهان

هتل ملک التجار یزد؛ اولین هتل خشتی جهان هتل ملک التجار یزد؛ اولین هتل خشتی جهان

پایگاه خبری هتل‌جار - هتل ملک التجار یزد در خانه‌ای تاریخی به همین نام تاسیس شده است. این خانه متعلق به فردی به نام حاجی علی عسکر شیرازی از تجار با سابقه یزدی بوده است .